bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Wakacje w kinie Klaps - "Supa Modo" na ekranie 28 sierpnia
Kino Klaps w Limanowej zaprasza na wakacyjne seanse dla dzieci i młodzieży. 28 sierpnia o godz. 12:00 w sali kinowej przy ul. Łososińskiej 23 odbędzie się pokaz filmu „Supa Modo” (9+).
Jo jest supermanką. Przy użyciu woli przesuwa przedmioty, zatrzymuje czas, a nawet zmienia wynik meczu piłkarskiego. Przed nią największe wyzwanie w życiu.

Jo jest nadzwyczajną dziewczynką, obdarzoną przez los wielkimi mocami. Wystarczy, że się skupi i może przesuwać przedmioty, zatrzymywać czas i wytrącać z ręki rzeczy Nie robi tego nigdy dla własnego widzimisię, zawsze w słusznej sprawie, tak, jak to superbohaterowie mają w zwyczaju. Korzystanie z nadprzyrodzonych mocy jest dla małej Kenijki sensem życia i zarazem największą radością.

Umiejętności dziewczynki spędzają sen z powiek jej mamie Kathryn, która obawia się o kruche zdrowie dziecka. Mama zabiera Jo ze szpitala – lekarze nie są w stanie już nic zrobić, by wyleczyć dziewięciolatkę. Dziewczynka nie ma o tym pojęcia. Po powrocie do domu wciąż marzy o tym, by zostać superbohaterką, która walczy ze złem za pomocą swoich supermocy.

Jak pogodzić te dwa wyzwania? W jaki sposób jednocześnie ratować świat i troszczyć się o swoje zdrowie?

Starsza siostra Jo wpada na genialny pomysł i angażuje całą wioskę, by to marzenie spełniało się codziennie. Nawet nakręcenie filmu nie stanowi problemu – wszyscy sąsiedzi z przejęciem biorą udział w stworzeniu opowieści o przygodach dzielnej Supa Modo.


Bilety w cenie 5 zł można nabyć w kasie kina Klaps lub za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.


Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

Partnerzy