bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

29. finał WOŚP - przedłużamy termin rejestracji wolontariuszy


Informujemy o przedłużeniu terminu rejestracji wolontariuszy na 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się już 10 stycznia 2021 r.

 

Na zgłoszenia czekamy do 13 grudnia włącznie!

 

Finał z głową - takie jest hasło przewodnie tej edycji zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem Fundacja będzie się skupiać na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii.

 

W tym roku ze względu na panującą sytuację epidemiczną ZACHĘCAMY DO REJESTRACJI DROGĄ ONLINE. Jak to zrobić?
 
 • wejdź na stronę iwolontariusz.wosp.org.pl
 • rozpocznij zakładanie konta w aplikacji iwolontariusz korzystając z przycisku „załóż konto”
 • wypełnij formularz, zapoznaj się z klauzulą RODO, następnie kliknij "załóż konto"
 • na podany przez Ciebie adres e-mail zostanie wysłana wiadomość potwierdzająca założenie konta - należy kliknąć w link potwierdzający
 • po kliknięciu w link aktywacyjny otworzy Ci się strona powitalna iwolontariusza ze ścieżką wyboru: wolontariusz / rodzic / firma
 • konto w bazie iwolontariusz.wosp.org.pl może założyć tylko osoba pełnoletnia (konto dla wolontariusza, który jest niepełnoletni, może założyć wyłącznie opiekun prawny)
 • konto w bazie iwolontariusz.wosp.org.pl daje możliwość rejestracji w 3 formach: wolontariusz pełnoletni, wolontariusz niepełnoletni (zgłoszony za pośrednictwem opiekuna prawnego), firma lub wydarzenie
 • w formularzu, w kroku "Wybór Sztabu" zobaczysz okienko do wpisania Sztabu, by wyszukać nasz Sztab możesz wpisać nazwę miejscowości lub numer Sztabu - 5550
 • jeśli Twój wniosek zostanie rozpatrzony przez nasz Sztab pozytywnie, taką informację od nas zobaczysz w zakładce „Wiadomości”; powiadomienie zostanie również wysłane do Ciebie na adres mailowy, który podałeś przy wypełnianiu formularza; od tej chwili wszystkie powiadomienia od Sztabu będziesz widzieć w zakładce „Wiadomości"
   

Wszelkie informacje na temat jak zarejestrować się w platformie znajdziecie na stronie https://www.wosp.org.pl/final/dla-wolontariuszy/czeste-pytania#sectionHead360.Osoby, które nie mają możliwości zarejestrować się online zachęcamy do rejestracji drogą tradycyjną. Poniżej znajduje się ankieta do pobrania, którą należy wypełnić, a następnie dostarczyć do naszej siedziby - w tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt tel. 501 423 775 lub mailowy biuro@ldk.limanowa.pl.

Do ankiety musi być dołączone zdjęcie - najlepiej dowodowe lub legitymacyjne - bez zdjęcia nie będzie można dokończyć rejestracji!!!Zachęcamy również do udostępnienia wydarzenia na Facebooku: 29. Finał WOŚP - Limanowa -> https://www.facebook.com/events/816633475781822 oraz zapraszania znajomych!


Jesteśmy pewni, że wspólnie po raz kolejny uda nam się pomóc potrzebującym oraz zapewnić im konieczną opiekę medyczną.


Gramy razem po raz 29!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy