bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

"Back to Black. Historia Amy Winehouse" w kwietniowym KINIE DLA PAŃ


Kino Klaps w Limanowej zaprasza wszystkie panie do udziału w cyklu filmowym KINO DLA PAŃ. Raz w miesiącu spotkamy się aby porozmawiać, obejrzeć dobry film i spędzić miło czas we wspólnym gronie. Nadchodzące wydarzenie już 26 kwietnia (piątek)!

 

26 kwietnia obejrzymy długo oczekiwany pierwszy film fabularny o muzycznej ikonie - Amy Winehouse.


„Back to Black. Historia Amy Winehouse” przedstawi pełną pasji historię niezwykłej artystki, ukazując lata spędzone w tętniącym życiem londyńskim Camden, które nazywała domem, oraz drogę do światowej sławy. Film skupi się na niezwykłym geniuszu, kreatywności, poczuciu humoru i szczerości Amy, które towarzyszyły jej we wszystkim, co robiła, a także spróbuje zrozumieć jej demony. „Back to Black. Historia Amy Winehouse” to bezkompromisowe spojrzenie na współczesną machinę sławy i wielki hołd dla wyjątkowego talentu, który zdarza się raz na pokolenie.

Główną rolę w filmie zagrała wschodząca gwiazda kina Marisa Abela („Branża”). Na ekranie partnerują jej m.in. zdobywca nagrody BAFTA Jack O'Connell jako Blake Fielder-Civil, Eddie Marsan jako Mitch Winehouse, Juliet Cowan jako Janis Winehouse oraz nominowana do Złotego Globu i Oscara Lesley Manville jako babcia Amy, Cynthia.

 

 

Pokaz filmu to jednak nie wszystko! Przed seansem będzie można odwiedzić stoiska promocyjne i degustacyjne, porozmawiać i spędzić wspólnie czas, a także wziąć udział w konkursie z nagrodami. Nie zabraknie też zabaw muzycznych,  a każda chętna osoba będzie mogła także nabyć makijaż w stylu Amy. Motywem przewodnim spotkania będą lata 50. i 60. czy też znany styl PIN-UP GIRL.


 

Partnerami i sponsorami kwietniowego Kina dla Pań są:
- Gabinet Masażu "Lawenda",
- Merlobag
- Duolife,
- Pszczele ścieżki,
- Oriflame,
- Mary Kay,
- Avon,
- Raypath International,
- Eko krem,

- Elysian Salon fryzjerski,

- Depil Concept,

- Słotwiny Arena,

- Astaaroth Beauty

- Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Limanowej
- EM Studio Urody Ewelina Majeran

 

 

 

STARTUJEMY O GODZ. 19:00! Seans filmu rozpocznie się bezpośrednio po zabawie konkursowej, ok. godz. 20:30.

 

Ograniczenie wiekowe: 16+

 

Bilety w cenie 23 zł można nabyć w kasie kina, w biletomacie lub online TUTAJ.

 

 

ZAPRASZAMY!

 

Prosimy zapoznać się z regulaminem wydarzenia.

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy