bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

45. "Limanowska Słaza" - trzeci dzień festiwalu - zapraszamy od godz. 14:00!


Do późnych godzin nocnych odbywały się przesłuchania konkursowe w drugim dniu 45. "Limanowskiej Słazy". W piątek na scenie Limanowskiego Domu Kultury wystąpiło prawie 300 artystów z całego powiatu limanowskiego. Zapraszamy na trzeci dzień festiwalu, który rozpocznie się już o godz. 14:00.

Dzisiejsze koncerty będzie można obejrzeć także za pośrednictwem transmisji online, która będzie dostępna na stronie LDK i portalu limanowa.in.

WSTĘP WOLNY!

Zapraszamy!

Poniżej prezentujemy kolejność sobotnich występów:45. Festiwal Folklorystyczny Limanowska Słaza uzyskał wsparcie finansowe Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzące z Funduszu Promocji Kultury.

Gospodarzem Festiwalu jest Burmistrz Miasta Limanowa.

Organizatorem „Limanowskiej Słazy” jest Limanowski Dom Kultury.

Patronat Honorowy nad festiwalem objęli: Witold Kozłowski Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Władysław Bieda Burmistrz Miasta Limanowa.

Festiwal wspierają Starostwo Powiatowe w Limanowej, Małopolskie Centrum Kultury „Sokół” oraz wójtowie gmin powiatu limanowskiego.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: TVP3 Kraków, Radio RDN Nowy Sącz, Gazeta Krakowska, TV28, Limanowa.in

Sponsorami festiwalu są: TYMBARK - MWS SP. Z O.O. SP.K. oraz MROŻEK WILHELM ELEKTRICAL Zakład Elektroinstalacyjny, Usługi Budowlane

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy