bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Bajkowa Niedziela - zapraszamy na spektakl "Tararysiapaty, czyli jak ryś Ryś wpadł w tarapaty""


Limanowski Dom Kultury zaprasza wszystkie dzieci na spektakl "Tararysiapaty, czyli jak ryś Ryś wpadł w tarapaty" w ramach cyklu Bajkowa Niedziela.


W niedzielę, 30 kwietnia o godz. 12:00, na scenie w sali widowiskowej LDK wystąpią aktorzy z grupy O! Teatr z Jaworzna, którzy w sposób zabawny i oryginalny opowiedzą nam o przygodach pewnego rysia.

 

Ryś Ryś tym razem zawędrował o jeden strumyk za daleko. Opuścił las i pierwszy raz napotkał ślady obecności przedziwnego stworzenia jakim jest… człowiek. To zdarzenie wpędzi Rysia w niemałe tarapaty, na szczęście z pomocą przyjdą miejscowi lokatorzy, król Szczur i przynajmniej dwie śpiewające muchy oraz Profesor najmądrzejszy z profesorów…

 

Grupa O!Teatr to jedyny projekt w Polsce, który łączy elementy komediowo-kabaretowe z lalkowym teatrem dla dzieci. Poprzez śmiech, emocje i różne zabiegi interaktywne wciągają oni małego widza w wir scenicznych wydarzeń. Przez to nie jest on tylko biernym obserwatorem, ale razem z aktorami wpływa na losy bohaterów spektakli.

 

Bilety w cenie 22 zł - normalny i 18 zł - ulgowy można nabyć w kasie kina, biletomacie lub ONLINE.

 

Zapraszamy na ciekawy, pouczający spektakl dla całych rodzin!!!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy