bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„BOHATER NASZYCH CZASÓW” - transmisja NA ŻYWO baletu z Moskwy 9 kwietnia w kinie Klaps!


Limanowski Dom Kultury oraz kino Klaps zapraszają na transmisję NA ŻYWO przedstawienia baletowego z moskiewskiego Teatru Bolszoj „BOHATER NASZYCH CZASÓW”, która odbędzie się 9 kwietnia o godz. 17:00 w sali widowiskowej LDK. Będzie to ostatni pokaz w tym sezonie transmisji z teatru Bolszoj.


Limanowscy widzowie wspólnie z milionami widzów na całym świecie będą mogli obejrzeć przekaz na żywo z Moskwy i poczuć się jakby byli na sali moskiewskiego Teatru Bolszoj.


Carska Rosja. Młody oficer Pieczorin zostaje wysłany na Kaukaz. Bardziej niż służba pochłaniają go jednak przygody z kobietami, zarówno miejscowymi, jak i rosyjskimi damami. Znudzony, niezdolny do głębszych uczuć rani nie tylko kolejne kochanki, ale także przyjaciół i siebie samego. To opowieść obnażająca tajniki rosyjskiej, melancholijnej duszy. Sam Pieczorin stał się zresztą pierwowzorem całej galerii rosyjskich bohaterów literackich: tzw. ludzi zbędnych, znudzonych egzystencją, zimnych dandysów, bez celu w życiu. W 2016 roku spektakl został nagrodzony aż trzema Złotymi Maskami, prestiżowymi rosyjskimi nagrodami teatralnymi. Muzykę skomponował Ilja Demucki, choreografię stworzył Jurij Posochow.


Czas trwania ok. 160 minut (w tym jedna przerwa).


Bilety w cenie:

normalny – 35 zł
ulgowy – 30 zł
grupowy (od 4 osób) – 25 zł

są już do nabycia w kasie kina Klaps oraz na stronie internetowej https://www.ldk.limanowa.pl.


Zapraszamy!


Szczegółowy program całego cyklu transmisji i retransmisji na plakacie i oficjalnej stronie LDK: www.ldk.limanowa.pl.

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy