bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Dzieci złożyły mamom i tatom życzenia podczas wyjątkowego koncertu


Sala widowiskowa w Limanowskim Domu Kultury, w dniu wczorajszym była świadkiem wyjątkowego wydarzenia. Dzieci i młodzież z limanowskich szkół i przedszkoli - laureaci Dziecięcej Triady Artystycznej 2022 - złożyli życzenia swoim mamom i tatom w trakcie koncertu z okazji Dnia Mamy i Taty.


Nie brakowało szczerych uśmiechów, uścisków i łez wzruszenia. Każdy młody artysta otrzymał po swoim występie kwiat z bibuły, ręcznie wykonany przez seniorki z pracowni robótek ręcznych pani Stanisławy Oleksy, działającej przy naszym domu kultury, które to kwiaty dzieci mogły wręczyć swoim rodzicom.


Wczorajszy koncert był także okazją do podsumowania tegorocznej edycji Dziecięcej Triady Artystycznej. Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda oraz Radny Miasta Limanowa Leszek Mordarski wręczyli okolicznościowe puchary i czeki dla Miejskiego Przedszkola nr 4 w Limanowej oraz dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej, które to placówki zwyciężyły w klasyfikacji generalnej tegorocznej TRIADY. W tym roku w Triadzie wzięło udział 320 dzieci z placówek oświatowych na terenie miasta Limanowa. 26 osób zaprezentowało się z recytacji, 95 osób ze śpiewu, 124 w kategorii prezentacje taneczne, a 74 dzieci zgłosiło się do kategorii prezentacje artystyczne.


W tym miejscu pragniemy jeszcze raz podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację konkursu:
📌 Burmistrzowi Miasta Limanowa za udzielenie Patronatu Honorowego wydarzeniu,
📌 członkom Komisji Artystycznych za wnikliwe i rzetelne oceny poszczególnych występów,
📌 nauczycielom, wychowawcom i opiekunom za tak wspaniałe przygotowanie dzieci do udziału w poszczególnych etapach,
📌 rodzicom za cierpliwość i wszelką pomoc w szlifowaniu talentów swoich dzieci,
📌  sponsorom za wsparcie rzeczowe i finansowe: Hurtowni Biedroń, Pracowni Wypieków Opoka, Hurtowni Warzyw i Owoców Mól, sklepowi Kajet Limanowa, Teatrowi Nowemu z Nowego Sącza.

 

Dziękujemy!

 

Dzieciom gratulujemy wszystkich sukcesów, a wszystkim mamom i tatom jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia!

 

Galeria zdjęć z koncertu: https://www.ldk.limanowa.pl/galerie/koncert-z-okazji-dnia-mamy-i-taty

 

Przypominamy również, że na naszej stronie znajdują się zdjęcia z poszczególnych etapów TRIADY: I etap, II etap, III etap, IV etap, a także nagrania wideo: I etap, II etap, III i IV etap.

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy