bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

II Konkurs plastyczny "KREATYWNA PISANKA" - zapraszamy do udziału


Limanowski Dom Kultury ogłasza II konkurs plastyczny „Kreatywna pisanka”, w którym dzieci z przedszkoli miejskich i gminnych zawalczą o nagrody dla swoich placówek poprzez stworzenie kolorowych pisanek w rozmiarze XXL. JESZCZE TYLKO DO JUTRA CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA W I ETAPIE KONKURSU!!!!

 

Celem konkursu jest ukazanie piękna i pielęgnowanie tradycji świąt Wielkanocnych, rozwijanie zainteresowań i umiejętności plastycznych dzieci, rozbudzanie wyobraźni i kreatywności wśród dzieci, poszerzenie wiedzy z zakresu różnych technik, integracja dzieci poprzez wspólną działalność plastyczną, promowanie aktywności twórczej dzieci, aktywizacja grup przedszkolnych i możliwość prezentacji swoich prac na terenie Limanowej.

Konkurs ten adresowany jest do dzieci przedszkolnych uczęszczających do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych na terenie Miasta i Gminy Limanowa. Jest on realizowany w formie II etapów, w trakcie których zadaniem uczestników konkursu będzie przygotowanie przestrzennej pisanki. W I etapie każda z placówek może przekazać do siedziby organizatora projekt pisanki, który po zakwalifikowaniu do II etapu powinien przybrać postać pisanki w rozmiarze min. 50 cm x 70 cm. Zwycięskie prace zostaną ustawione w ogólnodostępnych miejscach na terenie Limanowej, dzięki czemu będą stanowić kolorowy i piękny element wystroju świątecznego i każdy będzie mógł zobaczyć je na żywo.

W I edycji konkursu powstało 7 dużych i kolorowych pisanek, które mogliśmy oglądać w kościołach na terenie naszego miasta i gminy. Każda z nich była wykonana z niezwykłą starannością, a zdjęcia przedstawiające prace nad ich wykonaniem pokazywały ile radości i satysfakcji przyniosło dzieciom i opiekunom ich stworzenie.

 

W konkursie przewidziane są nagrody finansowe dla zwycięskich placówek w wysokości: 2000 zł, 1500 zł, 1000 zł oraz dwa bony na nagrody rzeczowe w kwocie 300 zł każdy.

Regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania poniżej. W razie pytań zachęcamy do kontaktu 18/337 16 03; 18/261 04 72.

Mamy nadzieję, że udział w tym konkursie pozwoli nie tylko na rozwinięcie umiejętności manualnych i pracy w grupie wśród najmłodszych, ale także wniesie radość i kolor w otaczającą nas rzeczywistość.


Więcej na www.ldk.limanowa.pl oraz na naszym facebooku.

 

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU I Z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKAMY NA WASZE PROJEKTY!

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy