bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

IV konkurs plastyczny "Świąteczna bombka bożonarodzeniowa" - zapraszamy do udziału!


Limanowski Dom Kultury zaprasza wszystkie dzieci mieszkające na terenie miasta Limanowa i gminy Limanowa, w wieku od 7 do 15 lat, do udziału w IV Konkursie plastycznym „Świąteczna bombka bożonarodzeniowa”. Do wygrania bony na nagrody rzeczowe w kwocie do 300 zł!


Konkurs na najpiękniejszą bombkę ma nie tylko ukazać piękno tradycji świąt Bożego Narodzenia, ale również zachęcić dzieci do twórczego myślenia, rozwijać ich kreatywność i umiejętności, a także promować talenty najmłodszych mieszkańców naszego miasta i okolic.

Kształt bombki musi być okrągły i przestrzenny, a jej waga i rozmiary muszą pozwolić na powieszenie jej na choince. Technika wykonania jest dowolna. Materiał również jest dowolny – nie dopuszcza się jedynie szkła, jako tworzywa bombki. Bombka musi natomiast wpisywać się w temat konkursu, jakim w tej edycji jest PEJZAŻ ZIMOWY - na bombce należy przedstawić część krajobrazu w zimowej szacie, ale sposób w jaki to uczynicie zależy tylko od Waszej wyobraźni i pomysłowości.

Prace będzie można składać w Limanowskim Domu Kultury (ul. B. Czecha 4) od 21 do 23 listopada. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 27 listopada na stronie internetowej www.ldk.limanowa.pl, a nagrody wręczymy podczas Mikołajek w LDK – 3 grudnia, na scenie w sali widowiskowej LDK.

Prace oceniać będzie Komisja Artystyczna, w skład której wchodzić będzie m.in. Zofia Ślezak – instruktor plastyk w Limanowskim Domu Kultury oraz dr Jacek Dudek – absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale Rzeźby, gdzie obronił dyplom w pracowni prof. Bogusza Salwińskiego. Obecnie wykładowca na powyższej uczelni.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w konkursie, a przede wszystkim życzymy dobrej zabawy przy tworzeniu swoich prac.


Regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia do pobrania poniżej.


Więcej na temat wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Limanowski Dom Kultury na www.ldk.limanowa.pl

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy