bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Kolejne dofinansowania z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla LDK


Ten rok jest dla Limanowskiego Domu Kultury wyjątkowo dobry jeśli chodzi o pozyskiwanie środków na działalność statutową z programów Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Do tej pory limanowskiej jednostce kultury udało się pozyskać cztery dofinansowania do następujących projektów kulturalnych:

 

  • program Kultura ludowa i tradycyjna, dla projektu  „43. Festiwal Folklorystyczny Limanowska Słaza". Kwota dofinansowania 20 000 zł . W ramach zadania zostaną sfinansowane między innymi nagrody festiwalowe.
  • program Muzyka, dla projektu: „Jubileuszowe XX Letnie Koncerty Muzyki Organowej i Kameralnej w Bazylice Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej"  - kwota dofinansowania 20 000 zł. W ramach zadania zostanie wydany między innymi mini album podsumowujący dwudziestoletnią historię wydarzenia.
  • program Kultura ludowa i tradycyjna, dla projektu „Kim jesteśmy - w poszukiwaniu tożsamości ziemi limanowskiej".  Kwota dofinansowania 20 000zł przeznaczona będzie na badania etnograficzne regionu.
  • program Infrastruktura domów kultury, dla projektu: "Zakup wyposażenia na potrzeby edukacji kulturalnej w LDK”.  Kwota dofinansowania w wysokości  84 000 zł zostanie przeznaczona na zakup instrumentów dla LDK oraz podestów dla chórów.

 

Łączna wysokość dofinansowania uzyskanego przez LDK z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na rok 2017 wyniosła 144 000 zł.

Więcej szczegółow na temat realizowanych projektów na https://www.ldk.limanowa.pl  oraz na http://www.fb.com/LimanowskiDomKultury

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy