bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Limanowa kwestowała podczas 25. finału WOŚP


W Limanowskim Domu Kultury odbył się 25, jubileuszowy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W sali widowiskowej Limanowskiego Domu Kultury wydarzenia towarzyszące 25 Finałowi WOŚP, zebrały publliczność, która nie tylko przyszła podziwiać młodych artystów podczas ich występów, ale także licytować przedmioty, z których w tym roku wpływy przeznaczone są na cele związane z ratowaniem życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.


Podczas 25 Finału w Limanowskim Domu Kultury, który prowadzi sztab generalny orkiestry od 25 lat, zobaczyliśmy Grupy Taneczne z Przedszkola w Starej Wsi oraz Tymbarku, a także Grupy Taneczne z Limanowskiej "Akademii Lotu", oraz Grupy Tańca Nowoczesnego AVIS z LDK. Na scenie odbył sięrównież pokaz z udziałem publiczności mający na celu przybliżenie bardzo ważnego tematu, który dotyczy każdego z nas czyli ratowania życia w sytuacji zagrożenia. Pokaz poprowadzili członkowie Stowarzyszenia Malta Służba Medyczna oddział Myślenice.

Od godziny 19:00 scena należała do zespołu Highlanders z Limanowej, który mocnym, rockowym akcentem zakończył 25 Finał Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy w Limanowskim Domu Kultury.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to przede wszystkim zbiórki i licytacje. 35 wolontariuszom udało się zebrać kwotę 41 326, 88, a podczas licytacji do puszki trafiło 4 073,00. W sumie podczas 25 Fnału WOŚP w Limanowej zebrano 45 399, 88.

Limanowski Dom Kultury serdecznie dziękuje wolontariuszom, artystom i darczyńcom wspierającym tegoroczny finał, zgromadzonej publiczności oraz wszystkim, którzy wsparli datkami wolontariuszy.

Podziękowania składamy również na ręce Pracowników Banku Pekao SA w Limanowej, Pani Bożenie Rusin, Pani Renacie Rusin, Pani Krystynie Grochot, Pani Marcie Pazdur, Panu Bogusławowi Pazdurowi, Panu Krzysztofowi Grochotowi oraz Pani Grażynie Pilawskiej, która wspólnie z pracownikami banku przeliczała datki przynoszone przez wolontariuszy.


Galeria zdjęć z finału na stronie: https://www.ldk.limanowa.pl/gmw/200/25-final-wosp.

Dziękujemy i do zobaczenia za rok !

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy