bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Mikołaj odwiedził Limanowski Dom Kultury


4 i 5 grudnia na specjalne zaproszenie Burmistrza Miasta Limanowa Pana Władysława Biedy do Limanowskiego Domu Kultury zawitał Mikołaj.

W czwartkowe późne popołudnie sala widowiskowa LDK wypełniła się po brzegi dziećmi, które razem ze swoimi opiekunami przybyły nie tylko na spotkanie z Mikołajem, ale także na "Baśń o złotym ptaku", którą przygotował dla wszystkich teatr kukiełkowy. Po przedstawieniu na scenie powitaliśmy Burmistrza Miasta Limanowa, który razem z Mikołajem wniósł prezenty. Każde dziecko orzymało drobny upominek i mogło sobie zrobić zdjęcie z siedzącym na tronie Mikołajem.

Dzięki uprzejmości Mikołaja mogliśmy go również gościć w piątek, a w ten właśnie dzień Limanowski Dom Kultury przygotował kolejną niespodziankę - darmową projekcję filmu "Królowa Śniegu" i następną porcję upominków dla trochę starszych dzieci oraz młodzieży szkolnej. Na scenie również zagościł Pan Burmistrz, który zaprosił Mikołaja by ten rozdał prezenty.

W ciągu dwóch spotkań Mikołaj wręczył ponad 600 prezentów, słodyczy i przede wszystkim uśmiechów dla najmłodszych. Mamy nadzieję, że było to dla wszystkich miłe, pełne ciepła spotkanie...

Do zobaczenia za rok !

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy