bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Moc się przebudziła – za nami specjalny pokaz premierowy „Gwiezdnych Wojen: Przebudzenia Mocy”


Od dzisiaj, 18 grudnia, na ekranach kin na całym świecie można oglądać najnowszą odsłonę „Gwiezdnych Wojen”. Wiele kin w Polsce zorganizowało z okazji tego wydarzenia nocne pokazy premierowe. Również w Limanowej znalazło się wielu fanów gwiezdnej serii, którzy nie przespali nocy tylko po to, aby wreszcie zobaczyć długo wyczekiwaną VII część kultowej sagi.

 

Od godz. 23:00 w holu Limanowskiego Domu Kultury na widzów czekała fotobudka Happy Face, w której można było zrobić sobie zdjęcia w starwarsowym ekwipunku, a także konkursy z nagrodami, w których odważni śmiałkowie zdobywali kubki z postaciami z filmu i oczywiście miano największego fana Gwiezdnych Wojen wieczoru.

 

Tuż przed północą, na scenie sali widowiskowej LDK organizatorzy wręczyli nagrody główne w konkursie facebookowym „Gwiezdne Wojny i Ja”, którego zadaniem było zrobienie sobie zdjęcia pokazującego związek z filmem i całą serią.

 

Jednak kolejne momenty były tymi, na które przybyli tak późno do kina Klaps w Limanowej widzowie, czekali najbardziejm. Na ekranie pojawił się słynny napis: „Dawno, dawno temu w odległej Galatyce”, a z głośników popłynęła wszystkim dobrze znana muzyka Johna Williamsa. To był znak, że nareszcie, po 10 latach „Gwiezdne Wojny” powróciły na swoje miejsce, czyli na ekrany kin.

 

Sponsorami nagród w konkursach byli: sklep internetowy STREGA90 oraz Limanowski Dom Kultury.

 

Dziękujemy wszystkim widzom za przybycie i liczymy na Waszą obecność i dobrą zabawę podczas kolejnych tego typu wydarzeń w naszym kinie.

 

 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej galerii zdjęć z premiery: https://www.ldk.limanowa.pl/gmw/153/specjalny-pokaz-premierowy-gwiezdnych-wojen-przebudzenia-mocy

 

 

Niech Moc będzie z Wami!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy