bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Ogłaszamy nabór do Zespołu Regionalnego im. Ludwika Mordarskiego "Limanowianie"


 


Limanowski Dom Kultury ogłasza nabór do Zespołu Regionalnego im. Ludwika Mordarskiego „Limanowianie”.
Zespół Regionalny im. Ludwika Mordarskiego „Limanowianie” od ponad 50 lat pełni rolę kulturalnego ambasadora naszego regionu. Od 1992 roku „Limanowianie" mają swoją siedzibę w Limanowskim Domu Kultury. Są oni nieodłączną częścią wielu wydarzeń o charakterze kulturalnym i religijnym na terenie Limanowej i często stanowią wizytówkę naszego miasta.

Uczestnictwo w zespole wiążę się nie tylko z ciężką pracą, ale przede wszystkim z satysfakcją wynikającą z szerzenia i kultywowania tradycji i obyczajów Limanowszczyzny. Ponadto zespół koncertuje zarówno w Polsce jak i za granicą, a niepowtarzalna atmosfera sprawia, że kto raz wstąpił w szeregi „Limanowian” jest z nimi związany do końca życia.

Jeśli kochasz folklor, uwielbiasz taniec i śpiew, Twoim żywiołem jest muzyka i masz ukończone 14 lat to czekamy właśnie na Ciebie!

Chętni do uczestnictwa w Zespole mogą się zgłaszać podczas prób, które odbywają się we wtorki i piątki w godz. 17:00 – 19:00 w sali nr 51 w tymczasowej siedzibie Limanowskiego Domu Kultury przy ul. Reymonta 3 w Limanowej (budynek zespołu szkół numer 4 w Limanowej – wejście od strony parkingu).

Więcej informacji na temat naboru do Zespołu Regionalnego „Limanowianie” można uzyskać osobiście w Sekretariacie LDK lub telefonicznie pod numerem: 18 33 71 603, a także mailowo: biuro@ldk.limanowa.pl

Gorąco zachęcamy!Plakat opracowano o: Broszura plik wektorowy utworzone przez freepik - pl.freepik.com

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy