bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Turystycznej Limanowa 2014 zaczyna się już jutro!


Reaktywowany Ogólnopolski Festiwal Piosenki Turystycznej 2014 wraca po 11 latach !  Zaczynamy już jutro - serdecznie zapraszamy Państwa do Parku Miejskiego w sobotę i niedzielę, 30 i 31 sierpnia 2014 ! Zapraszamy w imieniu Burmistrza Miasta Limanowa Władysława Biedy oraz LDK.

Oto co dla Państwa przygotowaliśmy:
SOBOTA
12:00  - rozpoczęcie części konkursowej . W przygotowanym repertuarze konkursowym zaprezentuje sie 15 artystów - soliści oraz zespoły. Każdy wykona trzy utwory konkursowe. Transmisje na żywo z występów konkursowych będzie można obejrzeć na stronie Limanowskiego Domu Kultury https://www.ldk.limanowa.pl oraz na stronie Miasta Limanowa http://www.miasto.limanowa.pl
Oceniać będzie JURY w składzie:
  • Maria Szabłowska - znana dziennikarka Radia Polskiego oraz Telewizji Polskiej
  • Marek Lipiński - dziennikarz Radia Polskiego
  • Ryszard Sikora - dziennikarz Radia Polskiego
  • Czesław Szynalik - notariusz, pomysłodawca i organizator akcji "Poznaj Beskid Wyspowy"
18:00 - OGŁOSZENIE WYNIKÓW I WRĘCZENIE NAGRÓD, WSPÓLNA BIESIADA TURYSTYCZNA.
Do wygrania trzy główne nagrody finansowe w wysokości 2500, 1500 i 1000 zł, nagroda specjalna Burmistrza Miasta Limanowa Władysława Biedy w wysokości 2000 zł oraz Nagroda za "Najbardziej energetyzujący występ", ufundowana przez Zespół Elektrowni Wodnych Niedzica S.A.  
Każdy nagrodzony otrzyma również statuetkę BUTA turystycznego, która mamy nadzieję, stanie się symbolem festiwalu.
Na wszystkich przybyłych będzie czekać poczęstunek ufundowany przez Burmistrza Miasta Limanowa, a także wspólne śpiewanie i tańce w rytmie biesiadnych i turystycznych melodii.
Rozdamy śpiewniki z najbardziej znanymi piosenkami turystycznymi, a gości będzie zabawiać znany wszystkim Ryszard Wróbel z kapelą oraz zespół Mól Band składający się z młodych, energicznych i uzdolnionych muzyków.
NIEDZIELA
16:00 - KONCERT LAUREATÓW - wystąpią najlepsi, nagrodzeni artyści
19:00 - KONCERT ANI RUSOWICZ Z ZESPOŁEM.  Ania Rusowicz wykona swoje autorskie utwory, jak również wystąpi w repertuarze swojej Mamy Ady Rusowicz, znanej polskiej wokalistki, która występowała między innymi z zespołem Niebiesko-Czarni.
 
CO JESZCZE CZEKA NA PAŃSTWA ?
Zapraszamy na stoiska z rękodziełem  i tym czym chata bogata: będzie można degustować i kpuć m.in: tradycyjnie wypiekany chleb, miody, sery, śliwki, wędliny itp.
Kochani rodzice, jeżeli nie macie planów na najbliższy weekend, zapraszamy z dziećmi do parku - bo dobra muzyka i fantastyczna atmosfera to nie wszystko co przygotowali dla Was organizatorzy - Burmistrz Miasta Limanowa i Limanowski Dom Kultury.
Podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Turystycznej mamy również bogaty program artystyczno-rozrywkowy dla najmłodszych. W godzinach trwania festiwalu na terenie parku rozlokowane będą dmuchańce, stoiska z zabawkami, słodyczami, a najmłodszymi będą zajmować się animatorki prowadzące konkursy i zabawy turystyczno-sportowe. Nie zabraknie quizów, piosenek i zajęć ruchowych.
ORGANIZATOR:
Limanowski Dom Kultury
PATRONATY:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Marszałek Województwo Małopolskiego Marek Sowa
Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda
Polska Izba Turystyki
Małopolska Organizacja Turystyczna
PFCC
PTTK
PATRONI MEDIALNI
POLSKIE RADIO
TVP KRAKÓW
LIMANOWA.IN
GAZETA KRAKOWSKA
RDN MAŁOPOLSKA
 
 
Serdecznie zapraszamy !
 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy