bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

​Zapraszamy na sobotnią biesiadę turystyczną w parku w ramach festiwalu !


Burmistrz Miasta Limanowa oraz Limanowski Dom Kultury zapraszają na sobotnią biesiadę, będącą częścią Ogólnoposlkiego Festiwalu Piosenki Turystycznej.

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Turystycznej zbliża się wielkimi krokami. Najbliższy weekend w limanowski parku minie pod znakiem piosenki turystycznej, poezji śpiewanej oraz shanties.

Oprócz części konkursowej, która rozpocznie się w sobotę o godzinie 11:00 odbędzie się również WIECZORNA SOBOTNIA BIESIADA!, która rozpocznie się o godzinie 18:00.

Na wszystkich przybyłych będzie czekać poczęstunek ufundowany przez Burmistrza Miasta Limanowa, a także wspólne śpiewanie i tańce w rytmie biesiadnych i turystycznych melodii. Gości będzie zabawiać znany wszystkim Ryszard Wróbel z kapelą oraz zespół Mól Band składający się z młodych, energicznych i uzdolnionych muzyków.

Przypominamy, że Ogólnopolski Festiwal Piosenki Turystycznej odbędzie się 30 i 31 sierpnia w amfiteatrze parku miejskiego w Limanowej. Koncerty, atrakcje dla dzieci, biesiada oraz występ gwiazdy Ani Rusowicz w niedzielę o 19:00 - zapraszamy !

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy