bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Turystycznej Limanowa 2017 – zgłoś się!


Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda oraz Limanowski Dom Kultury zapraszają do udziału w kolejnej edycji OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU PIOSENKI TURYSTYCZNEJ LIMANOWA 2017. Tegoroczny festiwal odbędzie się w dniu 13 sierpnia 2017 r. w Parku Miejskim w Limanowej, na scenie amfiteatru.


Od 1983 organizatorem festiwalu jest Limanowski Dom Kultury. Do 1997 roku był to konkurs o zasięgu ponadregionalnym, aby w 1998 przekształcił się w Ogólnopolski Festiwal Piosenki Turystycznej. Ostatnia edycja miała miejsce w 2001 roku i przez 13 lat festiwal nie gościł na kulturalnej mapie Limanowej. W 2014 roku OFPT powrócił i tegoroczna edycja będzie już czwartą po reaktywacji.


ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU ZESPOŁY I SOLISTÓW!


Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 29 lipca pod adresem: Limanowski Dom Kultury, ul. B. Czecha 4, 34 – 600 Limanowa lub na maila: ofpt@ldk.limanowa.pl (decyduje data wpłynięcia na adres organizatora). Wraz z kartą zgłoszenia prosimy dołączyć dwa utwory w formacie mp3 lub audio oraz krótką historię zespołu/wykonawcy.


Na wszystkich czeka wspaniała atmosfera, fachowe jury, profesjonalna obsługa techniczna, atrakcje i nagrody finansowe dla zwycięzców.


Wszelkie informacje uzyskają Państwo również pod numerem telefonu 18 3371 603  w Dziale Animacji Kultury i Kina LDK.


Szczegółowe informacje na temat zgłoszeń znajdują się w regulaminie i karcie zgłoszenia (https://www.ldk.limanowa.pl/65/do-pobrania-) oraz na stronie www.ofpt.limanowa.pl.


Gorąco zachęcamy do udziału!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy