bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

PODSUMOWANIE LIMANOWSKIEGO 28. FINAŁU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY!Pomimo braku możliwości lokalowych do organizacji wydarzeń towarzyszących kolejnej edycji WOŚP i nielicznej ale bardzo skutecznej grupie wolontariuszy podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy limanowski Sztab zebrał 68 344, 49 zł. W tym roku graliśmy dla zapewnienia najważniejszych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej”.


Limanowski Dom Kultury składa podziękowania na ręce 62 wolontariuszy, którzy dzielnie kwestowali w dniu finału na terenie Miasta Limanowa oraz okolic oraz przyczynili się do pobicia zeszłorocznego rekordu. Dziękujemy wszystkim, którzy swoimi datkami wsparli Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Swoje podziękowania kierujemy do limanowskiej Policji, która w tym dniu dbała o bezpieczeństwo kwestujących, a także właścicielom i obsłudze Karczmie Matras, pracownikom Banku Spółdzielczego w Limanowej, kierownictwu Sklepu Lewiatan, dyrekcji oraz pracownikom I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Orkana w Limanowej, a także miłośnikom samochodów Volkswagen Garbus, którzy na limanowskim Rynku prezentowali swoje kultowe pojazdy.

Mamy nadzieję, że w roku 2021 Limanowski Sztab WOŚP ponownie podejmie pracę w lokalizacji nowo wyremontowanego budynku Limanowskiego Domu Kultury przy ul. Bronisława Czecha 4, co pozwoli na organizację dodatkowych wydarzeń oraz atrakcji w dniu finału.


Do zobaczenia za rok!

Zobacz galerię zdjęć: https://www.ldk.limanowa.pl/gmw/319/28-final-wosp-w-limanowej

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy