bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w kinie Klaps - „Doktor Strange” na ekranie od 26 października!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia kolejnej ekranizacji popularnego komiksu ze świata Marvela. Tym razem poznamy historię światowej sławy neurochirurga, dr Stephena Strange'a, którego życie odmienił tragiczny wypadek samochodowy, odbierając mu sprawność w rękach. „Doktor Strange” od 26 października w kinie Klaps w Limanowej.


Kiedy tradycyjna medycyna zawiodła, w poszukiwaniu uzdrowienia i nadziei, Strange trafia do tajemniczej samotni, zwanej Kamar-Taj. Tam szybko orientuje się, że nie jest to jedynie ośrodek kuracyjny, ale przede wszystkim miejsce walki z niewidzialnymi mrocznymi siłami, dążącymi do zniszczenia naszej rzeczywistości. Wkrótce - uzbrojony w nowo nabytą moc - zmuszony będzie wybierać pomiędzy powrotem do dawnego życia w bogactwie i sławie, a próbą obrony świata jako najpotężniejszy mistrz magii w historii.


W rolach głównych zobaczymy śmietankę Hollywood, od nominowanego do Oscara Benedicta Cumberbatcha i Chiwetela Ejiofora, przez wielokrotnie nagradzanego Madsa Mikkelsena, po laureatkę Oscara Tildę Swinton.


Czeka nas prawdziwa uczta wyobraźni!


ZAPRASZAMY!

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy