bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w kinie Klaps - „Hotel Transylwania 2” na ekranie od 9 października!


Paka Draka powraca w drugiej części przeboju „Hotel Transylwania”. Już w najbliższy piątek, 9 października, premiera „Hotelu Transylwania 2”. Zapraszamy do kina!

 

Paka Draka powraca w pełnej nowych postaci i przygód animowanej komedii, która rozśmieszy wszystkich. W Hotelu Transylwania wszystko wydaje się zmierzać w dobrym kierunku. Zarząd zmienił nieco zasady i teraz mogą w nim mieszkać także ludzie, których potwory dotąd tak bardzo się bały. A jednak nie wszystko jest tak, jak być powinno. Za zamkniętym wiekiem trumny Dracula martwi się o swego nowonarodzonego wnuka, Dennisa, który nieszczególnie przejawia wampirze cechy… Kiedy więc Mavis zajęta jest odwiedzinami u swoich ludzkich teściów i celebrowaniem młodości (ma wszak zaledwie 125 lat), wampirzy dziadek postanawia skrzyknąć przyjaciół – Franka, Murraya, Wayne’a i Griffina – i urządzić Dennisowi coś, co moglibyśmy nazwać obozem przetrwania dla wampirów. Ale to nie koniec zmartwień Draka, oto bowiem z wizytą do Hotelu wybiera się jego ojciec, prastary Vlad, konserwatywny, nieco ekscentryczny, choć przywiązany do tradycji. Kiedy dowie się, że jego prawnuk nie jest czystej krwi wampirem, a w Hotelu mogą mieszkać ludzie, sprawy naprawdę się skomplikują.

 

- Dracula może i rzeczywiście jest najsłynniejszym potworem świata, ale to tak naprawdę bardzo rodzinny gość – przekonuje Genndy Tartakovsky, reżyser filmu, który za sprawą pierwszej części uczłowieczył nieco stereotypowy obraz Draculi, Frankensteina i ich kolegów „po fachu”. Pierwsza część „Hotelu Transylwania” stała się światowym fenomenem, zarabiając ponad 350 milionów dolarów; do dziś cieszy się rekordem najlepszego otwarcia września w amerykańskim kinie.

 

Zapraszamy do kina!
 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy