bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w kinie Klaps - "Kraina Lodu II" na ekranie od 22 listopada!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia kontynuacji popularnych na całym świecie przygód Anny, Elsy, Kristoffa, Olafa i Svenea. Jedna z najbardziej ukochanych przez najmłodszych bajek Walta Disney’a powraca na wielki ekran. Znów pojawi się magia i uwielbiane postacie – królowa Elsa i księżniczka Anna czy bałwan Olaf. Jakie przygody tym razem ich czekają? Czego się podczas niej dowiedzą? W oscarowej Krainie lodu Elsa bała się, że jej moc jest zbyt potężna i może doprowadzić do katastrofy. W drugiej części musi mieć nadzieję, że ta moc będzie wystarczająca, aby przezwyciężyć problemy, które napotka. Czy tak się stanie? Odpowiedzi na to i inne pytania znajdziecie tylko w kinach. Premiera filmu "Kraina Lodu II" od 22 listopada na ekranie polskich kin także kina Klaps!

Akcja "Krainy Lodu 2" dzieje się pod koniec jesieni. W krainie Anny i Elsy wszystko układa się całkiem dobrze. Oczywiście do czasu.

Na ekranie powracają dobrze nam znani bohaterowie z pierwszego filmu. Elsa i Anna żyją szczęśliwie w swoim królestwie, Kristoff zamierza oświadczyć się Annie, w czym ma mu pomóc jego wierny druh renifer Sven. Nie może też zabraknąć bałwana Olafa, który stał się ulubieńcem fanów "Krainy Lodu".

Po pewnym czasie Elsa zaczyna bowiem słyszeć tajemniczy głos, który z jakiegoś powodu wzywa ją na wyprawę do Zaczarowanej Puszczy, o której krążą różnego rodzaju legendy.

Królowa Elsa postanawia ruszyć za tajemniczym głosem, by poznać prawdę o sobie oraz przeszłości i uratować miasto, któremu zagrażają duchy puszczy. Oczywiście w wyprawie pomagają jej wierni przyjaciele.

Tak rozpoczyna się wielka przygoda bohaterów, podczas której muszą walczyć z własnymi słabościami.

W "Krainie Lodu 2" znajdziemy wszystkie elementy, które tak spodobały się widzom 1. części - plastyczna animacja, piękne utwory oraz dobry humor. Każdy wątek w filmie jest dobrym pretekstem do zaśpiewania piosenki.

Kilka ciekawostek z filmu „Kraina Lodu II”:

- Fenomen „Krainy Lodu” wciąż nie gaśnie, mimo że od premiery bajki minęło już 6 lat. Opowieścią o dwóch osieroconych siostrach i księżniczkach zachwyciły się dzieci, ale i dorośli na całym świecie. Animacja w kinach pobiła rekordy kasowe i do dziś jest jedną z najlepiej zarabiających w historii kina. W trakcie swojej dystrybucji film zyskał ponad 1 miliard dolarów. Bajka w reżyserii Chrisa Bucka i Jennifer Lee zgarnęła też dwa Oscary w kategoriach – najlepszy długometrażowy film animowany oraz najlepsza piosenka „Let It Go”.

- W najnowszym odcinku "Fine Tooning podcast", Jim Hill i Drew Taylor (którzy w ciągu ostatnich lat zdradzili wiele szczegółów związanych z produkcjami Disneya) uchylili rąbka tajemnicy. Jak się okazuje Elsa i Anna będą miały naprawdę poważny powód, by opuścić Arendelle, pozostawione bez królowej. Zajmą się bowiem zbadaniem losu swoich rodziców.

- "Kraina lodu II" to czwarty musical stworzony jako animacja CGI po takich produkcjach jak "Zaplątani" (2010), "Kraina lodu" oraz "Vaiana: Skarb oceanu" (2016).

- Soundtrack do Krainy Lodu 2 ma ukazać się 5 dni przed premierą filmu – 17 listopada. Na krążku znajdzie się aż 11 utworów, w tym siedem nowych, które skomponowali Kristen Anderson-Lopez i Robert Lopez.

Pierwszą piosenką z Krainy Lodu 2, którą poznali fani animacji, jest Into the Unknown nagrana przez amerykański zespół Panic! At The Disco. Singiel w ich wykonaniu usłyszymy w czasie napisów końcowych Krainy Lodu 2. W animacji pojawi się też druga wersja singla, którą zaśpiewa księżniczka Elsa.


Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy