bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w Kinie Klaps - "Mery Poppins powraca" na ekranie od 19 grudnia!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia kolejnej odsłony przygód Mary Poppins, która ponownie postanawia pomóc kolejnemu pokoleniu rodziny Banksów odnaleźć radość i zachwyt życiem, które zatracili w szarej codzienności. Premiera filmu "Mary Poppins powraca” od 19 grudnia na ekranie polskich kin również kina Klaps.

Mary Poppins odwiedza swoich dawnych podopiecznych po 25 latach, już jako dorosłych ludzi, by pomóc im zmierzyć się z rodzinną tragedią. Niezawodna niania i jej magiczne zdolności jak zwykle przemienią każde zadanie w niezapomnianą, fantastyczną przygodę!

Akcja nowego obrazu o Mary Poppins rozgrywa się w Londynie, 25 lat po wydarzeniach z oryginalnego kinowego dzieła z Julie Andrews w roli głównej. Produkcja przedstawia dalszą historię magicznej niani, która zajmuje się rodziną Banksów.

"Mary Poppins powraca" to świetna propozycja dla nastolatków, ale nie tylko! Starsi widzowi chętnie powrócą wspomnieniami do filmu "Mary Poppins" z 1964 roku, w którym główną rolę zagrała niezastąpiona Julie Andrews. Tym razem w rolę pogodnej niani wciela się Emily Blunt. Poza nią w filmie zobaczymy Meryl Streep i Colina Firtha.

Musical „Mary Poppins” z 1964 roku został oparty na podstawie powieści Pameli L. Travers. W oryginalnej obsadzie znaleźli się między innymi Julie Andrews, Dick Van Dyke, David Tomlinson i Glynis Johns. W 2006 roku Amerykański Instytut Filmowy umieścił film na 6. miejscu najlepszych musicali w historii kina.

Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy