bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w kinie Klaps - „Nowe oblicze Greya” na ekranie od 9 lutego!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia ostatniego rozdziału przebojowej serii opartej na bestsellerowym cyklu powieści E.L. James. Jamie Dornan i Dakota Johnson powracają jako Christian Grey i Anastasia Steele w filmie „Nowe oblicze Greya”, który już od najbliższego piątku, 9 lutego, w kinie Klaps (ul. Łososińska 23).


Wierząc, że zostawili za sobą przeszłość, nowożeńcy Ana i Christian są gotowi, by rozpocząć nowe szczęśliwe życie w luksusie. Kiedy jednak Ana stawia pierwsze kroki w nowej rzeczywistości jako pani Grey, a Christian odnajduje się w nowej – nieznanej mu wcześniej – stabilizacji, nowe zagrożenia zaczynają torpedować ich szczęście, zanim w ogóle happy end ma szansę się zacząć.

Szokująca popularność filmów z 2015 i 2017 roku, które na całym świecie zarobiły prawie 950 milionów dolarów, sięgnie zenitu w okolicach tegorocznych Walentynek.

W „Nowym obliczu Greya” jest więcej suspensu, więcej akcji, więcej nowych postaci. W tle tego wszystkiego toczy się ich love story. - mówi Dakota Johnson, odtwórczyni roli Any.

Twórcy filmu zgodnie twierdzą, że zekranizowanie powieści E.L. James było wielkim wyzwaniem. Ożywienie postaci z książek, które stały się światowym fenomenem, niewiarygodnym sukcesem, jest wielkim wyzwaniem – mówi Dana Brunetti, producentka. To, coś, z czym wielu twórców – włączając producentów, aktorów, scenarzystów, reżyserów – prawdopodobnie nigdy się nie zetknie. Zamknięcie tej opowieści w trzech filmach było niezwykłą przygodą. Jestem ogromnie wdzięczna zarówno Erice (E.L. James), jak i ogromnej ilości fanów za akceptację i uwielbienie dla tego, co zrobiliśmy.

Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!
 

 


 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy