bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

To było wyjątkowe spotkanie ze Świętym Mikołajem!


W minioną niedzielę do Limanowskiego Domu Kultury zawitał wyjątkowy gość. Mowa oczywiście o Świętym Mikołaju, który zgromadził na sali widowiskowej liczne grono dzieci oraz rodziców. Niedzielne popołudnie minęło wszystkim na wspólnej zabawie i radości.

Na początku dzieci mogły obejrzeć wyjątkowy spektakl teatralny przygotowany przez Teatr Bajaderka z Krakowa, który zabrał wszystkich w wyjątkową świąteczną podróż. Dwa niezwykłe elfy Elfunia i Elfinio wyruszyły w pościg za niesfornym złodziejaszkiem Gnomkiem, natrafiając po drodze na różne przygody… Przy udziale dzieci udało się uratować Świąteczny Worek na prezenty i pomóc Świętemu Mikołajowi.

Po spektaklu miało miejsce wręczenie nagród oraz wyróżnień w IV konkursie plastycznym „Świąteczna bombka bożonarodzeniowa”. Nagrodzone dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz bony na nagrody rzeczowe.

Kolejnym punktem programu było długo wyczekiwane spotkanie ze Świętym Mikołajem, który chętnie rozmawiał z dziećmi oraz wręczył każdemu słodki upominek. Każde dziecko miało także możliwość zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie oraz skorzystać z licznych atrakcji przygotowanych na tę okazję.

Dodatkowo na dzieci i rodziców czekało sporo niespodzianek. Na holu głównym LDK można było skorzystać z fotobudki, gdzie wykonywano darmowe pamiątkowe zdjęcia. Bez wątpienia dużym zainteresowaniem cieszyły się świąteczne warsztaty kreatywne, gdzie dzieci wykonywały piękne prace.
 
Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawował Burmistrz Miasta Limanowa.

Współorganizatorzy: Teatr Bajaderka, Mkbudka - fotobudka.

Bardzo dziękujemy naszym sponsorom: – sklep spożywczy „Kasztanek”, Hurtownia wielobranżowa „Biedroń”, Tymbark, Lody Kora, Hurtownia „Wrona” Sp.j.

Dziękujemy patronom medialnym: Radio RDN Nowy Sącz, Gazeta Krakowska, portal informacyjny Limanowa.in oraz telewizja internetowa TV28.

 

Przede wszystkim dziękujemy wszystkim dzieciom i ich rodzicom, za udział i fantastyczną zabawę! Mamy nadzieję, że wizyta Świętego Mikołaja w Limanowskim Domu Kultury przyniosła dzieciom dużo radości, a sam Mikołaj zadeklarował swoją obecność za rok.


Galeria zdjęć pod linkiem: https://www.ldk.limanowa.pl/galerie/spotkanie-ze-swietym-mikolajem

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy