bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

VIII Limanowski Talent Show - zgłoś się!


Limanowski Dom Kultury zaprasza do udziału w eliminacjach do VIII Limanowskiego Talent Show. Pierwszy etap konkursu, pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Limanowa Władysława Biedy, odbędzie się 28 maja podczas koncertu z okazji Dnia Dziecka w limanowskim parku miejskim.


Limanowski Talent Show to wydarzenie, które z roku na rok wyłania kolejnych zdolnych wykonawców z powiatu limanowskiego. Konkurs nie ma ograniczeń wiekowych ani podziału na kategorie. Liczy się talent i chęć występu przed szerszą publicznością.


Podczas dotychczasowych siedmiu edycji konkursu na scenie wystąpiło ponad 200 wykonawców, a wśród zwycięzców znaleźli się m.in. Claudia Kuczaj, Sylwia Zelek, Joanna Mrowca, Beata Ogiela, Alicja Kwit, Bartłomiej Chrustek czy Katarzyna Ćwik, zwyciężczyni z ubiegłego roku.


Eliminacje tegorocznego Talent Show odbędą się 28 maja od godz. 15:00, na scenie amfiteatru w Parku Miejskim w Limanowej przy okazji Dnia Dziecka. Jury w składzie którego znajdą się Sebastian Szymański – kompozytor i kierownik Limanowskiej Orkiestry Kameralnej, Robert Rosiek – dyrektor Szkoły Muzycznej I stopnia w Niedźwiedziu oraz Jacek Smaga – kierownik Zespołu Regionalnego „Limanowianie“, wyłoni spośród uczestników finalistów, którzy wystąpią podczas Dni Limanowej 2017 i zawalczą o ufundowaną przez Burmistrza Miasta Limanowa, nagrodę główną w wysokości 1500 zł.


Zgłoszenia należy składać do 21 maja, na adres mailowy: biuro@ldk.limanowa.pl, pocztowy (Limanowski Dom Kultury, ul. B. Czecha 4, 34-600 Limanowa) lub osobiście w sekretariacie LDK.


Poniżej znajduje się regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania.


Zachęcamy do udziału!


Plakat opracowano o: Tło plik wektorowy utworzone przez freepik - pl.freepik.com

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy