bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Walentynki w kinie Klaps


Limanowski Dom Kultury zaprasza w dniu 14 lutego 2017 na wieczór walentynkowy w kinie Klaps. Na widzów czekać będą nie tylko filmy i romantyczna atmosfera, ale także atrakcyjne nagrody. Start o godz. 16:00!


Walentynki spędzane w kinie Klaps stały się już tradycją. W tym roku zobaczymy drugą część światowego bestselleru - trylogii autorstwa E.L. James.. O godz. 16:00, 18:30 i 21:00 na widzów będzie czekać „Ciemniejsza strona Greya”. Każdy seans poprzedzi losowanie nagród, w którym wezmą udział wszyscy, którzy zakupią bilet na walentynkowe seanse. Z racji tej szczególnego święta cena romantycznych biletów w tym dniu będzie wynosić dla wszystkich 14 zł!


Dodatkową atrakcją będzie ścianka fotograficzna. Każdy będzie mógł sobie zrobić bezpłatne zdjęcie w walentynkowym klimacie i zabrać ze sobą do domu naprawdę romantyczną pamiątkę. Ponadto dla naszych gości przygotowaliśmy stoisko Natur House, na którym specjaliści od zdrowego żywienia będą udzielać porad i konsultacji, stoisko z kosmetykami Oriflame, stoisko z rękodziełem, na którym Panie Seniorki z kółka robótek ręcznych działającego przy LDK zaprezentują swoje dzieła, a także stoisko cukiernicze, przy którym będzie można napić się dobrej kawy i skosztować czegoś słodkiego.


Dla każdego gościa organizatorzy przygotowali także drobny, słodki upominek.


Partnerami wydarzenia są:
  • restauracja „Siwy Brzeg”,
  • gabinet kosmetyczny Celiny Zelek,
  • restauracja „Gęś w dymie” z Laskowej,
  • cukiernia „Creme de la Creme” z Limanowej,
  • Centrum Dietetyczne Natur House,
  • Oriflame,
  • Firewall Music.

Serdecznie zapraszamy do spędzenia tego romantycznego wieczoru w filmowych klimatach!

 


Szukaj naszej oferty również na Facebooku: www.fb.com/LimanowskiDomKultury.


Plakat opracowano o: Sztandar plik wektorowy utworzone przez starline - pl.freepik.com

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy