bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Walentynkowy wieczór w kinie Klaps!


Zbliża się ten wyjątkowy dzień w roku, dzień zakochanych i z tej okazji przygotowaliśmy wieczór z filmami skutecznie sprzyjającymi romantycznej atmosferze. Zapraszamy do spędzania Walentynek w kinie Klaps.

Nasz walentynkowy wieczór rozpocznie się już o godz. 17:00 baśniową produkcją Disneya „Tajemnice lasu”. "Tajemnice lasu" to humorystyczny i chwytający za serce musical, z udziałem plejady hollywoodzkich gwiazd z Meryl Streep i Johnnym Deppem na czele. Film w zabawny i brawurowy sposób łączy klasyczne motywy znane z baśni braci Grimm, by w jednej opowieści spleść losy Kopciuszka, Czerwonego Kapturka i Wilka czy Roszpunki.
ograniczenie wiekowe: od 8 lat
 

O godz. 19:00 zapraszamy na pokaz filmu „Love, Rosie”, który zgromadził w polskich kinach ponad 100 tys. widzów. Ta romantyczna komedia opowiada losy Rosie i Alexa, którzy znają się od dzieciństwa. Gdy Alex wyjeżdża z Dublina na studia do Ameryki, ich wieloletnią przyjaźń czekają ciężkie chwile. Czy znajomość przetrwa lata rozłąki i tysiące kilometrów? Czy zaryzykują wszystko dla rodzącej się między nimi miłości?
ograniczenie wiekowe: od 15 lat
 

Na koniec (21:00) zapraszamy na komedię z brawurową rolą Elizabeth Banks. „Dzień z życia blondynki” to historia Meghan Miles, która miała naprawdę baaaardzo zły dzień. Meghan jest dziennikarką z Los Angeles, której marzeniem jest prowadzenie wiadomości w jednej z czołowych stacji telewizyjnych. Wszystko wywraca się do góry nogami, gdy rzuca ją narzeczony, a dziewczyna traci szansę na awans. Ale od czego są najlepsze przyjaciółki! Ubierają ją w prowokacyjną żółtą sukienkę i organizują szalony wieczór na mieście, który uruchamia serię niefortunnych zdarzeń.
ograniczenie wiekowe: od 15 lat
 


Wieczór uatrakcyjni tradycyjne losowanie nagród przed każdym seansem. Zachęcamy więc do wcześniejszego przybycia do naszego kina.
Wśród sponsorów znaleźli się: Mydlarnia u Franciszka, Restauracja Siwy Brzeg, Herbaciarnia Herbit, kino „Klaps”, Gabinet kosmetyczny Celiny Zelek oraz Wypożyczalnia łyżew przy LDK.

Bilety w cenie 14 zł od osoby będzie można nabyć w kasie kina przed każdym z seansów.
 
ZAPRASZAMY!
 
Szczegółowy repertuar na stronie internetowej LDK https://www.ldk.limanowa.pl.
Czytajcie na temat świata filmu na www.fb.com/KlapsLimanowa.

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy