Prezentujemy program występów konkursowych XI Limanowskiego Talent Show. Z wielką radością przyjęliśmy fakt tak dużego zainteresowania i tak dużej ilości zgłoszeń. Z tego względu przesłuchania rozpoczniemy o godz. 15:30.
Przypominamy, że XI Limanowski Talent Show odbędzie się w najbliższą niedzielę - 5 czerwca - podczas Dnia Dziecka, na scenie na placu przy Limanowskim Domu Kultury.
Bardzo prosimy wszystkich uczestników o przybycie odpowiednio wcześniej i zgłaszanie swojej obecności w biurze organizatora przy scenie.
Uczestnicy zawalczą o nagrody finansowe ufundowane przez Burmistrza Miasta Limanowa w wysokości: 1500 zł, 1000 zł i 500 zł. Oceniać ich będzie Jury w składzie: Beata Bełtowska - wokalistka, Artur Kmiecik - gitarzysta, Ludmiła Krzyk - tancerka i instruktor fitness.
Patronat Honorowy nad konkursem sprawuje Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda.
A oto kolejność prezentacji konkursowych:
START - godz. 15:30
1. Aneta Pietrakiewicz – śpiew + taniec
2. Elisabet Jeż – taniec
3. Maria Sobuś – recytacja
4. Laura Bodziony – śpiew
5. Hania i Emilka Bukowiec – duet „Siła Sióstr” – śpiew
6. Marysia i Zuzia – śpiew
7. Anita Zofia Ryłko – śpiew
8. Wiktoria Wojtas – śpiew
9. Oliwia Wojtas – śpiew
10. Sonia Janik – śpiew
11. Nikola Papież – śpiew
12. Adrian Palacz – gra na skrzypcach
13. Jakub Palacz – gra na akordeonie
14. Karol Tokarczyk – gra na akordeonie
15. Julita Kędroń – taniec
16. Urszula Wadowska – taniec
17. Amelia Jeż – taniec
18. Fabian Włodarczyk – taniec
19. Wiktoria Grzelak – śpiew
20. Zespół Hogwardzistki – śpiew
21. Maria Kołodziejczyk – śpiew
22. Jan Sobuś – śpiew
23. Wiktoria Tokarczyk – śpiew
24. Zespół „Romane Čhaja” – taniec
25. Emilia Kapturkiewicz i Wiktoria Kapera – taniec
26. Magdalena Pociecha – taniec
PRZERWA
27. Zespół „Pa Tera” – śpiew
28. Zespół „Divine Kids” – śpiew
29. Gabriela Pach – śpiew + gra na skrzypcach
30. Anna Pietrzak – śpiew + gra na skrzypcach
31. Kinga Michalik – gra na klarnecie
32. Aleksandra i Joanna Gołuszka – gra na skrzypcach i flecie poprzecznym
33. Zuzanna Śliwa – śpiew
34. Amelia Chudy – śpiew
35. Magdalena Ryś – śpiew
36. Łucja Kowalczyk – śpiew
37. Jolanta Ryś – śpiew
38. Martyna Zelek – śpiew
39. Jagoda Król – śpiew
40. Anna Surdziel – śpiew
41. Iga Białoń – śpiew
42. Aleksandra Piwowarczyk – śpiew
43. Izabela Michalik – śpiew
44. Tercet SMV – śpiew
45. Emilia Ryś – śpiew
46. Gabriela Guzik – śpiew
47. Emilia Tokarz „Rita” – śpiew
48. Julia Bujak i Zuzanna Kuziel – śpiew + gra na keyboardzie
49. Szymon Kozyra – gra na gitarze