bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

XIII Limanowski Talent Show - 2024


Limanowski Dom Kultury zaprasza do udziału w XIII edycji konkursu, który odbędzie się w dniu 2 czerwca br. podczas Dnia Dziecka w Parku Miejskim w Limanowej.

 

Limanowski Talent Show to wydarzenie, które z roku na rok wyłania kolejnych zdolnych wykonawców z powiatu limanowskiego. Konkurs ma charakter otwarty i jest przeznaczony dla wszystkich mieszkańców powiatu limanowskiego, którzy ukończyli 10 r.ż. oraz osób dorosłych.

 

Podczas dotychczasowych dwunastu edycji konkursu na scenie wystąpiło blisko 300 wykonawców, którzy prezentowali swoje umiejętności w śpiewie, tańcu, grze na instrumentach czy gimnastyce.

 

Tegoroczny, XIII Limanowski Talent Show odbędzie się 2 czerwca na scenie Dnia Dziecka w Parku Miejskim w Limanowej. Komisja konkursowa wyłoni tego samego dnia zwycięzców. Uczestnicy walczyć będą o nagrody finansowe w wysokości: I miejsce - 1.500 zł, II miejsce - 1.000 zł i III miejsce - 500 zł.

 

Zgłoszenia należy składać do dnia 15 maja br. osobiście w sekretariacie LDK lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres:
Limanowski Dom Kultury
ul. B. Czecha 4
34-600 Limanowa

 

W przypadku korzystania z muzyki mechanicznej wraz z kartą zgłoszenia należy dostarczyć podkład muzyczny na płycie CD/DVD lub innym nośniku danych.

 

Przed przystąpieniem do konkursu należy zapoznać się z regulaminem, który dostępny jest TUTAJ wraz z kartą zgłoszenia.

 

Zachęcamy do udziału!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy