bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Za nami 24. finał WOŚP!


Limanowski Dom Kultury, po rocznej przerwie, stał się gospodarzem sztabu 24. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku z racji wznowienia sztabu organizatorzy mieli do dyspozycji niewielką ilość wolontariuszy. Spośród zgłoszonych 50 wolontariuszy, kwestowało finalnie 36 osób i tym bardziej cieszy nas fakt, że zebrały one w sumie 26 945, 62 zł.

 

W niedzielę, 10 stycznia, od wczesnych godzin rannych, na ulicach Limanowej można było spotkać wolontariuszy, którzy kwestowali na rzecz doposażenia oddziałów pediatrycznych i geriatrycznych w polskich szpitalach. Do tych pieniędzy, dołączyły również pieniądze z licytacji jakie miały miejsce podczas koncertu w Limanowskim Domu Kultury.

 

Od godz. 16:00 w sali widowiskowej LDK mogliśmy oglądać dzieci i młodzież z limanowskich szkół i zespołów: „Świetliki”, „Avis”, ARS, „Diverse”, „Akademia Lotu”, które zaprezentowały się w licznych układach tanecznych. Ponadto na scenie wystąpili Bartłomiej Chrustek oraz Katarzyna Koszyk i zespoły DDT z Krakowa i Paindrive mający w swoim składzie mieszkańców Limanowszczyzny.

 

Organizatorzy dziękują wszystkim artystom i ich opiekunom za udział w wydarzeniu i wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Centrum Szkoleń Ratowniczych z Limanowej, Ochotniczej Straży Pożarnej z Łososiny Górnej za pomoc i udział w organizacji finału WOŚP, Komendzie Powiatowej Policji w Limanowej za dbanie o bezpieczeństwo wolontariuszy, darczyńcom i przede wszystkim wolontariuszom, bez których nie udałoby się zebrać tych 26 tys. na potrzeby leczenia najmłodszych i najstarszych.

 

Limanowski Dom Kultury gratuluję wspaniałego wyniku sztabowi w Mszanie Dolnej !

 

Galeria zdjęć z niedzielnego finału WOŚP na stronie: https://www.ldk.limanowa.pl/gmw/155/24-final-wosp

 

Do zobaczenia za rok!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy