bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

"Manu. Bądź sobą!" od 24 maja w kinie Klaps!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia animowanej komedii familijnej o sympatycznym ptaszku, który przez całe swoje dzieciństwo myślał, że jest mewą. „Manu. Bądź sobą!” to piękna i zabawna opowieść o tym, że naprawdę warto być sobą, różnice nie mają znaczenia, a wiara we własne siły może czynić cuda. Świetny dubbing, masa humoru i rozrywka najwyższych lotów! Film „Manu. Bądź sobą!” od 24 maja na ekranie kinie Klaps!


Manu (Adam Zdrójkowski) dorasta w kochającej rodzinie, wierząc, że jest mewą. Jednak w trakcie pierwszej lekcji latania okazuje się, że należy do zupełnie innego gatunku skrzydlatych. Odrzucony przez swoje dotychczasowe stado, opuszcza rodzinne gniazdo w poszukiwaniu prawdziwej tożsamości. Na swojej drodze spotyka ptasie rodzeństwo jerzyków, które szybko przyjmuje go do swojej paczki.

Manu za wszelką cenę próbuje udowodnić mewom, że jest taki jak one. Jednak fizjonomii nie oszuka. Dzięki paczce jerzyków bohater zrozumie coś ważnego: lepiej być sobą niż kogoś udawać, a różnienie się od innych bywa wbrew pozorom przydatne. W końcu natura miała w tym swój cel.

Przyjaciołom towarzyszy pewien przerośnięty, niepotrafiący latać, ale za to bardzo sympatyczny indyk Percival (Czesław Mozil). Wkrótce wraz z mewami, wszystkie gatunki będą musiały połączyć siły, aby stawić czoła gangowi gryzoni, który specjalizuje się w podkradaniu ptasich jaj.

Za rogiem czai się jednak kolejne niebezpieczeństwo, które pokaże, że w byciu sobą jest moc a różnienie się od innych bywa bardziej przydatne niż wszystkim się może wydawać.

W polskiej wersji językowej usłyszymy znakomite głosy: Czesława Mozila, znanego m.in. z roli bałwanka Olafa z „Krainy Lodu”, oraz Adama Zdrójkowskiego – gwiazdę serialu „Rodzinka.pl”, która ma na swoim koncie udział w dubbingu przebojowego „Sing”. Promocję filmu wspiera hit Roksany Węgiel „Anyone I Want To Be” (blisko 20 milionów wyświetleń w serwisie Youtube), do którego przygotowano specjalną wersję teledysku z fragmentami animacji „Manu. Bądź sobą!”.Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

Partnerzy