bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Miłość” – 12 marca w Kinie Konesera


Kolejna edycja Kina Konesera dobiega końca. Zaczęło się od „Miłości” w reżyserii Sławomira Fabickiego i skończy się również na „Miłości” tylko w wydaniu Filipa Dzierżawskiego. Serdecznie zapraszamy na ostatni seans obecnej edycji Kina Konesera, już w najbliższą środę, 12 marca, do Sali Kameralnej LDK.
 
Pięciu kumpli, którzy postanowili spełnić swoje marzenie. Pięć wyrazistych osobowości, które szukały sposobu na wyrażenie siebie. Pięć muzycznych wizji, które często się kłóciły. Jeden zespół – Miłość.
 
„Miłość” Filipa Dzierżawskiego to jeden z najwybitniejszych polskich filmów dokumentalnych ostatnich lat. Rozgrywająca się na przestrzeni dwóch dekad pasjonująca opowieść o pięciu wybitnie uzdolnionych muzykach - Tymańskim, Trzasce, Możdżerze, Olterze i Sikale. To też historia młodości, mierzenia się z przeciwnościami, wspólnych szaleństw, rywalizacji, wielkich przyjaźni, konfliktów i rozczarowań. Pasjonujący film o pięciu przyjaciołach, którzy stworzyli zespół i zrobili muzyczną rewolucję.
 
Wszystkie recenzje zgodnie twierdzą, że to głęboki i poruszający portret młodych gniewnych, którzy dojrzewają muzycznie w okresie wielkich przemian. Przede wszystkim zaś, to ponadczasowa historia przyjaźni i miłości.
 
ZAPRASZAMY!
 
Szczegółowe informacje na temat repertuaru na plakacie oraz na stronie internetowej LDK https://www.ldk.limanowa.pl i oficjalnym fanpage’u kina na www.fb.com/KlapsLimanowa.
 
Cena biletu – 10 zł
W cenie biletu kawa/herbata.
 
Bilety do nabycia w Kasie Kina Klaps od poniedziałku do niedzieli w godzinach: 16:00 – 21:00. 
 
Więcej informacji pod telefonem: 501423775

 

Partnerzy