bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Mumia” i „Ponad wszystko” od 7 lipca w kinie Klaps


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia kolejnej filmowej historii o starożytnej egipskiej mumii oraz poruszającego filmu o miłości niemożliwej. „Mumia” i „Ponad wszystko” od 7 lipca w kinie Klaps.


Historie o mumiach rozgrzewają masową wyobraźnię od setek lat. Tym razem poznamy zupełnie nową opowieść. W dzisiejszych czasach z mrocznego grobowca ukrytego pod piachami pustyni budzi się antyczna księżniczka (znana z „Star Trek: W nieznane” i „Kingsman: tajne służby” Sofia Boutella), której przeznaczenie nie zdążyło się wypełnić. Jej gniew rósł przez tysiące lat, jej siła nie ma sobie równych. Od gorących piachów pustyni przez tajemnicze labirynty współczesnego Londynu Mumia budzi nowy wszechświat bogów i potworów…

 


„Ponad wszystko” to ekranizacja bestsellerowej powieści Nicoli Yoon.
Maddy (Stenberg) to błyskotliwa osiemnastolatka z wielką wyobraźnią. Jest ciekawa świata, ale cierpi na bardzo rzadką chorobę. Krótko mówiąc, jest uczulona na wszystko. Dlatego od lat nie opuszcza sterylnego domu zaprojektowanego przez jej matkę Pauline (Rose). Jednak Olly (Robinson), chłopak, który właśnie wprowadził się obok, nie zamierza pozwolić, by coś stanęło im na przeszkodzie. Choć zakochani patrzą na siebie przez szyby, bez szansy na dotyk, łączy ich wyjątkowo silna więź. Pragną wspólnie doświadczyć pierwszej miłości. Wiedzą, że konsekwencje mogą być ogromne, ale postanawiają podjąć ryzyko, aby być razem.

 


Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.


Zapraszamy!

Partnerzy