bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Niezgodna” w kinie Klaps od 25 kwietnia


Kolejna ekranizacja światowego bestsellera podbija kina na całym świecie i w najbliższy piątek zawita również do kina Klaps w Limanowej. „Niezgodna” to najnowsze dzieło reżysera „Jestem Bogiem” i twórców takich hitów jak „Igrzyska śmierci” czy „Saga Zmierzch”.
 
W metropolii wzniesionej na ruinach Chicago idealne społeczeństwo budowane jest na zasadzie selekcji. Każdy nastolatek musi przejść test predyspozycji określający jego przynależność do jednej z pięciu grup. Jeśli nie posiadasz żadnej z pięciu kluczowych cech, będziesz żyć na marginesie. Jeśli zaś masz więcej niż jedną z nich, jesteś NIEZGODNYM i czeka cię całkowita eliminacja. Chyba że – tak jak Beatrice – uda ci się uciec i znaleźć drogę do podziemnego świata ludzi, którzy zdecydowali się rzucić wyzwanie bezdusznemu systemowi. Beatrice musi znaleźć w sobie dość odwagi, by zaryzykować wszystko w walce o to, co kocha najbardziej.

W rolach głównych zobaczymy gwiazdy młodego pokolenia, Shailene Woodley i Theo Jamesa, a partnerować im będą m.in. Kate Winslet oraz Ashely Judd.

Mottem filmu są słowa: To co czyni Cię wyjątkowym, czyni Cię niebezpiecznym. Sprawdźcie sami ile w tym prawdy.
 
Zapraszamy!
 
Szczegółowy repertuar na stronie internetowej LDK https://www.ldk.limanowa.pl.
Czytajcie na temat świata filmu na www.fb.com/KlapsLimanowa.

 

Partnerzy