bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w kinie Klaps – „Iluzja 2” na ekranie od 8 lipca!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia jeszcze bardziej pomysłowej i zaskakującej kontynuacji wielkiego kinowego przeboju, jakim w 2014 roku stał się film „Iluzja”. Tym razem do sprawdzonej ekipy magików dołącza sam Harry Potter czyli Daniel Radcliffe. „Iluzja 2” od 8 lipca w kinie Klaps!

 

CZTEREJ JEŹDŹCY powracają!

Grupa magików, która na wyżyny wzniosła sztukę scenicznej iluzji – ukazując ludzkim oczom rzeczy o jakich dotąd nikomu się nie śniło i obdarowując publiczność milionami dolarów z kont niczego nie podejrzewających bogaczy – tym razem wpadnie w nie lada tarapaty. Ich żądny zemsty dawny rywal doprowadzi do katastrofy podczas finału Super Bowl, o którą oskarżeni zostaną CZTEREJ JEŹDŹCY. Uciekając przed FBI i policją, znienawidzeni przez publiczność będą musieli udowodnić swą niewinność i usidlić swego wroga. A wszystko to oczywiście przy użyciu swych niezwykłych umiejętności.

 

Akcja kontynuacji rozpoczyna się rok po wydarzeniach z części pierwszej. Jeźdźcy oczekują rozkazów tajemniczej organizacji nazwanej „Oko”. Mimo że udało im się wrobić swego przeciwnika, Thaddeusa Bradleya, ciągle znajdują się na liście najbardziej poszukiwanych przestępców przez FBI. „W części pierwszej Jeźdźcy znajdowali się zawsze o krok przed widzem, tym razem sami nie wiedzą, co jest prawdą, a co fikcją – czują się zagubieni i zdezorientowani”, mówi Cohen. „W kontynuacji wszystkiego jest więcej, pogłębiona zostaje także mitologia Oka. Jestem przekonany, że widzowie dadzą się porwać tej niesamowitej przygodzie!”

 

My również jesteśmy o tym przekonani!

 

ZAPRASZAMY!

 

Partnerzy