bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w kinie Klaps - „Mój przyjaciel smok” na ekranie od 12 sierpnia!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia remake’u nominowanego do Oscara klasycznego filmu Disneya z 1977 roku – historii przyjaźni osieroconego chłopca z jego wyimaginowanym przyjacielem o imieniu Ellliot. „Mój przyjaciel smok” w kinach w całej Polsce, w tym i w kinie Klaps od 12 sierpnia. Zapraszamy!


Pan Meacham, miejscowy rzeźbiarz, od lat bawi dzieciarnię opowieściami o złowrogim smoku zamieszkującym lasy zachodniego wybrzeża Ameryki. Jego córka Grace, która jest leśnikiem, uważa je za najzwyklejsze bajki... dopóki nie poznaje małego Pete'a. Ten tajemniczy dziesięciolatek twierdzi, że mieszka w lesie sam, bez rodziny, jedynie z wielkim zielonym smokiem o imieniu Elliott. I z tego co mówi chłopiec, jego niezwykły towarzysz przypomina smoka z opowiadań Pana Meachama. Grace postanawia dowiedzieć się skąd wziął się Pete, gdzie jest jego dom i jaka jest prawda o smoku.


„Mój przyjaciel smok” to opowieść dla całej rodziny. Za kamerą stoi David Lowery. W głównych rolach występują Bryce Dallas Howard, Robert Redford, Karl Urban, Oaeks Fegley, Wes Bentley i Oona Laurence.


Zapowiada się familijna przygoda w stylu, jaki od dawna nie gościł z sukcesem na ekranach kin.


Zapraszamy!

 

Partnerzy