bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w kinie Klaps - "Swingersi" na ekranie od 28 lutego!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia nieprzyzwoicie śmiesznej komedii pomyłek, która pokaże, że zabawa w dużym gronie oznacza czasami duże kłopoty. To film, który w żartobliwy sposób opowiada o tym, co dzieje się kiedy urealniają się nasze najskrytsze pragnienia. Komediowe perypetie par w miłosnych manewrach odegrają znakomici polscy aktorzy - Ilona Ostrowska, Joanna Liszowska, Barbara Kurdej-Szatan, Michał Koterski, Krzysztof Czeczot, Antoni Królikowski i Tomasz Oświeciński. Premiera filmu „Swingersi” od 28 lutego na ekranie polskich kin także kina Klaps!

„Swingersi” – komediowo o związkach, czyli wszystko, co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się zapytać. Nuda i rutyna w związku? Seks spowszedniał jak mycie zębów, a ogień w sypialni wygasł, ograniczając się jedynie do standardowego „raz w miesiącu”? Komediowe perypetie trzech par nie pozostawiają złudzeń, że trawa zawsze wydaje się bardziej zielona u sąsiadów.

Dorota jest księgową, która z utęsknieniem wspomina czasy, kiedy z mężem łączą ją gorące uczucie. Wtedy nie brakowało wspólnych doznań, wrażeń i romantycznych wieczorów, spędzonych w sypialni. A teraz? Nuda! Marzy o namiętności jak w „Pięćdziesięciu twarzach Greya”, ale jej partner Andrzej zamiast interesować się jej potrzebami, woli zabawę w gry na konsoli. Narzeka, że pracujący jako nauczyciel mąż stracił zapał do miłosnych igraszek.

W jej oczach jest bliski uzyskania tytułu antykochanka roku. Kobieta czuje, że najlepsze lata życia właśnie uciekają jej w atmosferze nudnych rozmów i ciągłego siedzenia na kanapie. Chce czegoś więcej i szuka sposobów, aby uatrakcyjnić ich związek. Nie bez problemów udaje jej się namówić męża na udział w swingerskiej zabawie z ludźmi, którzy są od nich zupełnie inni.

Mowa o Iwonie i Fabianie, rekinach show-biznesu. On w ciągłej pogoni za nowymi followersami i lajkami jest gotowy przekroczyć niemal każdą granicę. Ona z kolei marzy o wielkiej karierze i ciągłym chodzeniu po czerwonym dywanie. Także chcą spróbować czegoś nowego i zupełnie im nieznanego. Jak będzie przebiegało ich spotkanie z Dorotą i Andrzejem?

Los nieoczekiwanie powiąże ze sobą także trzy inne osoby - Sylwię, Cezarego i Bartka. Wszyscy chcą się szczęśliwie zakochać i nie przestają marzyć o znalezieniu drugiej połówki. Szukając namiętności przez przypadek znajdą się w sytuacji życia i śmierci. Do czego ostatecznie posuną się bohaterowie filmu?

Film wyreżyserował Łotysz Andrejs Ēķis, a w rolach głównych wystąpili: Michał Koterski, Barbara Kurdej-Szatan, Ilona Ostrowska, Krzysztof Czeczot, Antoni Królikowski, Tomasz Oświeciński i Joanna Liszowska.Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

Partnerzy