bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Robaczki z Zaginionej Doliny” w kinie Klaps od 31 stycznia!


Zbliżają się ferie. Na ten okres przygotowaliśmy coś i dla najmłodszych i dla starszych. „Robaczki z Zaginionej Doliny” to propozycja dla dzieci, która mamy nadzieję, w równym stopniu spodoba się młodzieży i dorosłym.

W malowniczych okolicznościach przyrody, wśród pozostałości po niedzielnym pikniku, wybucha wojna mrówek. Pracowite Czarne rywalizują z plemieniem Czerwonych o wielki skarb – pudełko pełne kostek cukru. Nieoczekiwanie, w ich zmagania o pyszne słodkości miesza się mała niesforna biedronka, która zgubiła rodziców. Waleczny robaczek Bzyk przyłącza się do Czarnych i wspólnie z nimi broni skarbu przed czerwonymi łakomczuchami. A to zaledwie początek niezwykłych przygód, które przeżyją biedronka Bzyk, mrówka Ed, pajęczyca Helga i ich przyjaciele w bajecznie kolorowej Zaginionej Dolinie.

„Robaczki z Zaginionej Doliny” to kinowa wersja serialu, który odniósł niebywały sukces w ponad 80 państwach świata. W samej tylko Francji pierwszy sezon serii rozszedł się w imponującym nakładzie blisko pół miliona płyt DVD, a łączna ilość obejrzeń pojedynczych epizodów w serwisie Youtube już dawno przekroczyła 100 milionów odsłon!

Wierzymy, że sympatyczni bohaterowie, ogromna dawka humoru i wartka akcja sprawią, że to swoiste, komediowe skrzyżowanie „Mikrokosmosu” i „Avatara” z miejsca pokochają widzowie w wieku od lat 5 do 105.

Zapraszamy!

 

Szczegółowy repertuar na stronie kina https://www.ldk.limanowa.pl/kino.

Czytajcie na temat świata filmu na www.fb.com/KlapsLimanowa.

Partnerzy