bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Sawa. Mały wielki bohater” w kinie Klaps od 27 listopada


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia niezwykłej historii Sawy, który aby uratować swoją mamę i mieszkańców rodzinnej wioski, wyrusza w pełną przygód podróż życia. Film „Sawa. Mały wielki bohater” od najbliższego piątku w kinie Klaps.

 

 

Sawa to 10-letni chłopiec, który aby obronić swoją rodzinną wioskę musi stawić czoła złowrogim magicznym istotom. Wspierany przez białego wilka Angi, przezabawnego stworka o imieniu Puffy oraz niezwykle czarującą Nanty, córkę miejscowego szamana, Sawa wyrusza w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż przez magiczną krainę. Przyjaciele pomogą dotrzeć chłopcu do tajemniczego Maga, który jako jedyny posiada moc zdolną zniszczyć zło i uratować wioskę Sawy. Chłopiec nie przypuszcza, że każdy z jego towarzyszy ma swój powód, aby spotkać się z Magiem…

 

Sawa. Mały wielki bohater” to oryginalna filmowa baśń, która przekazuje młodym widzom oraz ich rodzicom inspirujące i wartościowe treści. W przebojowej i maksymalnie kolorowej formie opowiada o potrzebie troszczenia się o bliskich, pięknie nawiązywania nowych przyjaźni, odkrywaniu w sobie wewnętrznej siły oraz podążaniu za głosem własnego serca.

 

Zapraszamy!


Partnerzy