bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Trolle” od 25 listopada w kinie Klaps


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia bystrej, zabawnej i barwnej komedii o poszukiwaniu szczęścia. „Trolle” od 25 listopada w kinie Klaps.


Film przenosi nas do kolorowego świata optymistycznych trolli, które uwielbiają śpiewać i tańczyć. Ich wrogami są pesymistyczni Bergeni, którzy uwielbiają... jeść trolle. Pewnego dnia Bergeni napadają na Trollowice, a super radosna Poppy i nieco mniej radosny Mruk wyruszają w wielką wyprawę, by uratować przyjaciół.


Soundtrack do filmu wyprodukował Justin Timberlake. Płyta zawiera pięć oryginalnych piosenek w wykonaniu Timberlake'a, Gwen Stefani, Anny Kendrick i Ariany Grande oraz przeboje lat 60,70 i 80 w wykonaniu członków obsady.


„Trolle” zachwycą zarówno dzieci, które dadzą się porwać kolorowej, muzycznej przygodzie, jak i dorosłym, których skłonią do refleksji nad poszukiwaniem szczęścia. Radość bije z każdej klatki tej produkcji. To film o tym, jak traktujemy innych, a przede wszystkim, jak traktujemy siebie. I o tym, że źródła szczęścia należy szukać w sobie, a kiedy już się je znajdzie – dzielić się nim.


Serdecznie zapraszamy!

 


 

Partnerzy