bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

"Wymarzony" od 7 czerwca w kinie Klaps!
Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia wzruszającej i pełnej humoru opowieści o wielkiej miłości do maleńkiego człowieka, który nadaje sens życiu. Plejada gwiazd francuskiego kina w filmie, który rozgrzeje najchłodniejsze serca! Film „Wymarzony” od 7 czerwca na ekranie kinie Klaps!


Alice od lat marzy o dziecku, ale wie, że nigdy nie będzie mogła urodzić.

Maleńki Theo zaraz po narodzinach zostaje oddany do adopcji przez nastoletnią matkę.

Podczas gdy pracownicy opieki społecznej poszukują dla niego odpowiednich rodziców, jego tymczasowym opiekunem zostaje Jean.

Losy tej trójki splotą się w opowieści o poszukiwaniu miłości i własnego miejsca na Ziemi.

Miedzy Theo, a jego tymczasowym „tatą” rodzi się silna więź. Jean ze zdumieniem dostrzega jak dużo chłopczyk rozumie ze swojej sytuacji i jak wiele potrzebuje miłości.

Tymczasem od lat starająca się o adopcję dziecka Alice, która już niemal straciła nadzieję, zostaje wytypowana jako idealna kandydatka na nową mamę Theo. Ich pierwsze spotkanie okaże się decydujące.

Czy mały Theo jest gotowy na kolejną zmianę w swoim krótkim życiu? Jak zniesie rozstanie z Jeanem? Czy w oczach Alice zobaczy swoją nową mamę?

Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

Partnerzy