bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Zjawa” i „Misiek w Nowym Jorku” od 19 lutego w kinie Klaps


Od najbliższego piątku w limanowskim kinie Klaps będzie można obejrzeć oscarowego pewniaka „Zjawę” i zimową komedię dla całych rodzin „Miśka w Nowym Jorku”.

 

Zjawa” to oparta na faktach historia przetrwania. Legendarny traper Hugh Glass (Leonardo DiCaprio) został zaatakowany podczas jednej ze swoich wypraw przez niedźwiedzia i porzucony przez pozostałych członków ekspedycji. Prawie zginął, ale nie poddał się – dzięki sile woli i miłości do żony i syna pokonał ponad 300 kilometrów, idąc śladem mężczyzny, który go zdradził, czyli Johna Fitzgeralda (Tom Hardy). Kierowany żądzą zemsty stawił czoło przeciwnościom losu i przeżył.

 

To pierwszy film historyczny reżysera, który nakręcił takie produkcje jak „Babel”, „21 gramów” czy „Birdman”. Najnowszy obraz Alejandro G. Iñárritu przenosi widzów w czasie i przestrzeni, i trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty.

 


Wypełniona gagami animacja „Misiek w Nowym Jorku” zabierze dużych i małych widzów w pełną przygód i śmiechu podróż – od śniegów Arktyki do centrum Ameryki. A niedźwiedź polarny o gołębim sercu udowodni i ludziom, i zwierzakom, że spoko z niego misiek!

 

Źle się dzieje na biegunie! Chciwy przedsiębiorca – pan Greene – planuje wybudować tam sieć centrów handlowych i osiedli mieszkaniowych. Już teraz na północy pojawiają się tłumy turystów, śmiecąc i zakłócając spokój zwierzakom. Poczciwy niedźwiedź polarny, zwany przez wszystkich Miśkiem, dostaje arcytrudne zadanie. Ma wyruszyć do Nowego Jorku – siedziby pazernego biznesmena – i zniechęcić ludzi do zasiedlania Arktyki. W niebezpiecznej misji towarzyszy mu trójka odważnych i kompletnie nieobliczalnych lemingów. Spotkanie zwierzaków z północy z mieszkańcami wielkiego miasta zaowocuje serią nieporozumień, które rozbawią wszystkich do białości!

 

 

 

Zapraszamy!

Partnerzy