bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Artyści tegorocznych Dni Limanowej - The Fuse


Zbliżają się Dni Limanowej, które będą miały swoje miejsce 16 i 17 sierpnia przy Limanowskim Domu Kultury. Organizator - Limanowski Dom Kultury przygotował szereg atrakcji kulturalnych i rozrywkowych. 

Wiemy już, że gwiazdami tegorocznego święta miasta będą Sylwia Grzeszczak oraz Andrzej Piaseczny PIASEK -  dzisiaj przybliżamy  kolejnych artystów. 

Pierwszy z nich to zespół The Fuse, w którego składzie jest pochodzący z terenu limanowszczyzny Marcin Młynarczyk grający w składzie między innymi Gienek Loska Band, a także udzielający się muzycznie w zespole Czarne Korki i współpracujący z Marcinem Świetlickim.

Zespół The Fuse to wyjątkowe połączenie pozornych sprzeczności: doświadczenia i młodzieńczego zapału,  chilloutu i pulsującej energii, a wreszcie oldschoolu i intrygującej elektroniki. Wszystko zespojone niekończącymi się pokładami pasji oraz magnetycznym groovem. Muzyka zespołu to szeroko pojęte okolice funku, soulu i chillout-u. Zespół stawia głównie na własne kompozycje, ale w repertuarze posiada także covery twórców takich jak The Meters, Aloe Blacc czy Lenny Kravitz.

Skład zespołu :

Agnieszka Sieńkowska - wokal

Paweł Zydroń – harmonijka

Grzegorz Kosowski – gitara

 Kacper Ivo Matuszewski – perkusja

 Aleksander Sroka – bas

 Marcin Młynarczyk – klawisze         

                              

Zespół The Fuse wystąpi na scenie podczas Dni Limanowej 16 sierpnia o godzinie 19:00.

<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/YlQ4sagbNqw" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 

Serdecznie zapraszamy na Dni Limanowej.

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy