bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Beskidzkie Wyspy - głosujemy na najlepsze zdjęcie


Organizatorzy OFPT 2017 zapraszają do głosowania na najlepsze zdjęcie w konkursie fotograficznym "Beskidzkie Wyspy" zorganizowanym w ramach festiwalu.


„Beskidzie Wyspy” to pierwsza edycja konkursu fotograficznego organizowanego w ramach OFPT, która ma na celu ukazanie piękna naszych rodzimych gór oraz spojrzenie na region od strony walorów turystycznych. Prace konkursowe, które uczynią to w najlepszy sposób zdobędą nagrodę główną.


Konkurs ma charakter otwarty i każdy mógł wziąć w nim udział. Głosowanie będzie się odbywać na dwóch płaszczyznach: na oficjalnym fanpage’u Limanowskiego Domu Kultury oraz w dniu festiwalu. To właśnie widzowie festiwalu wybiorą zwycięskie fotografie.


Obecnie trwa pierwszy etap głosowania. Na stronie: https://www.facebook.com/pg/OFPTlimanowa/photos/?tab=album&album_id=1943630065895824 znajduje się 19 fotografii biorących udział w konkursie. Głosowanie na facebooku zakończy się 9 sierpnia o godz. 24:00. Zdjęcie, które uzyska najwięcej polubień zdobędzie nagrodę główną, natomiast 10 fotografii, które uzyskają największą liczbę like'ów weźmie udział w głosowaniu w dniu festiwalu. Zdjęcia te zostaną wyświetlone na telebimie i każdy widz festiwalu będzie mógł oddać swój głos na wybrane zdjęcie. 


Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników z obydwu etapów nastąpi 13 sierpnia podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Turystycznej na scenie amfiteatru w Parku Miejskim w Limanowej a na zwycięzców czekają nagrody finansowe.


Regulamin konkursu znajduje się na stronie: http://www.ofpt.limanowa.pl/pl/nwsm/98/beskidzkie-wyspy-konkurs-fotograficzny-w-ramach-ofpt-2017


Zachęcamy do głosowania!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy