bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Coraz bliżej 29. finał WOŚP - wesprzyj naszą eSkarbonkę i kolejne działania!


Tylko nieco ponad dwa tygodnie dzielą nas od 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku, ze względu na ograniczenia spowodowane pandemią koronawirusa, oprócz tradycyjnej zbiórki do puszek w dniu finału, zachęcamy już teraz do wspierania akcji dzięki wpłacaniu pieniędzy do eSkarbonek.

 

Finał z głową - takie jest hasło przewodnie kolejnej edycji zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem Fundacja będzie się skupiać na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii.

 

W tym roku, ze względu na sytuację epidemiologiczną oprócz tradycyjnej zbiórki do puszek , gorąco zachęcamy do wspierania akcji poprzez wrzucanie pieniędzy do puszek wirtualnych. A można to robić już teraz! Adres naszej eSkarbonki to https://eskarbonka.wosp.org.pl/p11cwm. Wystarczy wejść na tą stronę, wybrać kwotę jaką chce się przekazać i następnie po przejściu na stronę banku postępować zgodnie z instrukcjami. Jest to najbezpieczniejszy sposób i bez wychodzenia z domu możecie pomóc w zbieraniu funduszy na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

 

Informujemy, że istnieje również możliwość wrzucania pieniędzy do puszek stacjonarnych, które znajdą się w różnych miejscach na terenie naszego miasta. Na razie pierwszym punktem na mapie jest Apteka Przyjazna Tobie przy ul. Krakowskiej 8/A. O kolejnych miejscach będziemy informować na bieżąco.

 

Wkrótce rozpoczniemy również licytacje poprzez portal Allegro - jeśli ktoś chciałby przekazać przedmiot bądź usługę na aukcję prosimy o kontakt telefoniczny - 18 3371 603, 501 423 775 - bądź mailowy - joanna.debska@ldk.limanowa.pl.

 

Grajmy wspólnie dla dobra nas wszystkich!

 

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy