bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Dni Limanowej 2015 - Agnieszka Chylińska porwała limanowską publiczność!


Trwają Dni Limanowej 2015. Publiczność porwała do tańca Agnieszka Chylińska oraz DJ Grand i DJ Kamiq. Na tym jednak nie koniec. Organizatorzy zapraszają na drugi dzień Dni Limanowej, który rozpocznie się już o godz. 14:00 animacjami i zabawami dla dzieci.

 

Upalna i burzowa pogoda nie zniechęciła Limanowian, którzy tłumnie zgromadzili się na placu przed Limanowskim Domem Kultury aby posłuchać Agnieszki Chylińskiej. I nie zawiedli się. Agnieszka od razu złapała kontakt z publicznością i zaśpiewała swoje największe przeboje. Artystka zdradziła również, że bardzo lubi nasz region, który często odwiedza. Zaraz po tym koncercie, do tańca zaprosili wszystkich DJ Grand i DJ Kamiq.

Zanim jednak na scenę wyszła gwiazda wieczoru, limanowska publiczność miała okazję bawić się razem z Clownem Feliksem i Clownem Robi, zapoznać się ze śląskim i mołdawskim folklorem dzięki występom dwóch dziecięcych zespołów regionalnych: „Mała Brenna” i „Alunelul” oraz wsłuchać się w rytmy bluesa, reggae, popu i standardów muzyki rozrywkowej, które zaśpiewał dla nas Mirosław Witkowski razem ze swoim zespołem w muzycznym show „Mozart kontra Sinatra”.

Oprócz tego na przybyłych czekały stoiska z rękodziełem, zabawkami, gastronomia, gry i zabawy oraz wesołe miasteczko.

Drugi dzień Dni Limanowej zapowiada się równie ciekawie. Zabawy dla dzieci, finał Limanowskiego Talent Show, koncert Mateusza Mijala z zespołem oraz koncert zespołu Ino Ros to tylko namiastka tego co można przeżyć podczas święta miasta.
 

Limanowski Dom Kultury zaprasza każdego mieszkańca Limanowej i okolic do udziału w Dniach Limanowej 2015!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy