bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

DODATKOWA GRUPA - PRACOWNIA PLASTYCZNA


ZESPOŁY I PRACOWNIE W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2019/2020!
DODATKOWA GRUPA – WARSZTATY PLASTYCZNE!
 
Limanowski Dom Kultury zaprasza do udziału w corocznych warsztatach oraz zespołach w sezonie 2019/2020. Do 27 września chętni mogą zapisywać się osobiście bądź telefonicznie w sekretariacie Limanowskiego Domu Kultury, który aktualnie znajduje się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 przy ul. Reymonta 3 w Limanowej.

Jak co roku, na dzieci i młodzież czekają ciekawe zajęcia i warsztaty, podczas których będą oni mogli rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności artystyczne.

Pracownia Plastyczna Limanowskiego Domu Kultury to miejsce spotkań dzieci od 8 roku życia, których pasją jest sztuka. Czy torebka może mieć pyszczek kota? Lepiej maluje się pędzlem czy palcami? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą uczestnicy zajęć naszej pracowni plastycznej.

Podczas zajęć równie ważne jak różnorodne techniki i materiały plastyczne będą: wyobraźnia, pomysłowość i dobra zabawa. Na zajęciach wykorzystujemy różnorodne techniki opowiadania o świecie: malarstwo, rysunek, rzeźbę, decupage, filcowanie, metaloplastykę, malowanie na szkle i wiele innych.

Dzięki warsztatom dzieci będą miały okazję pogłębiać swoje zdolności manualne, a także umiejętność wyrażania własnych emocji poprzez sztukę. Ogromną zaletą warsztatów jest również praca w grupie i nawiązywanie nowych przyjaźni.


Zajęcia prowadzi Pani Zofia Ślezak.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać osobiście w sekretariacie Limanowskiego Domu Kultury, który aktualnie znajduje się w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 4 przy ul. Reymonta 3 w Limanowej lub pod numerem telefonu: 18 337 16 03.


ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Dodatkowa grupa warsztatów plastycznych rusza od 7 listopada 2019 r. o godz. 16:00!

Zapraszamy!

Plakat opracowano o: Kalendarz plik wektorowy utworzone przez freepik - pl.freepik.com

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy