bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

DZIEŃ DZIECKA 2017 – 28 maja zapraszamy do Parku Miejskiego!


Burmistrz Miasta Limanowa oraz Limanowski Dom Kultury zapraszają wszystkie dzieci do wspólnej zabawy podczas DNIA DZIECKA, który odbędzie się 28 maja 2017 (niedziela) w Parku Miejskim w Limanowej.


Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, które rozpoczną się od godziny 13:00.


Na scenie amfiteatru w Parku Miejskim wystąpią laureaci Dziecięcej Triady Artystycznej 2017. Dzieci swoimi prezentacjami złożą życzenia wszystkim mamom, które zaledwie kilka dni wcześniej będą obchodzić swoje święto – Dzień Matki.


W tegorocznej Dziecięcej Triadzie Artystycznej wzięło udział 539 dzieci z placówek oświatowych na terenie miasta Limanowa. 26 osób zaprezentowało się z recytacji, 84 osoby ze śpiewu, 331 w kategorii prezentacje taneczne, a 98 dzieci zgłosiło się do kategorii prezentacje artystyczne. Efektem pracy nauczycieli i wychowawców jest ponad 300 laureatów, którzy w niedzielę 28 maja zaprezentują swoje umiejętności z recytacji, śpiewu, tańca i teatru.


W trakcie koncertu zostaną również ogłoszone zwycięskie placówki oświatowe w tegorocznej Triadzie, które dzięki talentom swoich młodych podopiecznych zdobędą nagrody finansowe w wysokości 500 zł, ufundowane przez Burmistrza Miasta Limanowa.


Podczas niedzielnego popołudnia zostaną również przeprowadzone eliminacje do finału VIII Limanowskiego Talent Show. W składzie Jury znajdą się Sebastian Szymański – kompozytor i kierownik Limanowskiej Orkiestry Kameralnej, Robert Rosiek – dyrektor Szkoły Muzycznej I stopnia w Niedźwiedziu oraz Jacek Smaga – kierownik Zespołu Regionalnego „Limanowianie“. Jury będzie oceniać utalentowanych ludzi z całego powiatu limanowskiego, którzy zaprezentują szeroki wachlarz umiejętności – od śpiewu, przez taniec po akrobatykę czy grę na instrumentach. Uczestnicy eliminacji zawalczą o finał, który odbędzie się 29 lipca podczas Dni Limanowej 2017 i o nagrody finansowe ufundowane przez Burmistrza Miasta Limanowa Władysława Biedę.


W trakcie trwania koncertu laureatów Dziecięcej Triady Artystycznej i eliminacji do Limanowskiego Talent Show na terenie parku będą mieć miejsce inne BEZPŁATNE atrakcje: animacje, teatrzyk, dmuchańce, wóz strażacki, ambulans, stoisko Radioklubu Beskid Limanowa, na którym będzie można zobaczyć działanie sprzętu do łączności radiowej, a także smakołyki takie jak wata cukrowa, lody i popcorn.


Organizatorzy zapraszają wszystkich do parku miejskiego 28 maja 2017, w niedzielę, od godziny 13:00! Świętujmy ten wyjątkowy dzień razem!


Plakat opracowano o: Tło zdjęcie utworzone przez pressfoto - pl.freepik.com
 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy