bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Już jutro Sylwester pod LDK!


Burmistrz Miasta Limanowa i Limanowski Dom Kultury zapraszają do zabawy podczas Sylwestra pod Limanowskim Domem Kultury. Konkursy z nagrodami, grill, gorące napoje, muzyka i przede wszystkim dobra zabawa – to wszystko czeka na każdego kto 31 grudnia pojawi się na placu przy Limanowskim Domu Kultury.

 

Sylwestrowa zabawa rozpocznie się o godz. 22:00. Na przybyłych gości będzie czekał ogrzewany namiot oraz miejsca siedzące. Dobrą zabawę zapewni zespół Vena, który w tym roku obchodzi 35 – lecie działalności artystycznej i tym samym jest najdłużej działającym zespołem wykonującym muzykę rozrywkową na terenie powiatu limanowskiego. Oprócz zespołu przybyłą publiczność z pewnością porwie również do tańca DJ Angel, który w swoich setach muzycznych zaprezentuje największe hity lat 80. i 90.

 

Sylwestrową noc spędzimy nie tylko z muzycznymi rytmami. Organizatorzy przygotowali również konkursy z nagrodami, a także darmowy ciepły posiłek ufundowany przez Burmistrza Miasta Limanowa Władysława Biedę. Dodatkowo do dyspozycji będzie catering z ciepłymi napojami i przekąskami z grilla.

 

O północy tradycyjnie powitamy Nowy Rok pokazem sztucznych ogni i życzeniami noworocznymi złożonymi na ręce mieszkańców przez Burmistrza Władysława Biedę.

 

Mamy nadzieję, że udanie spędzona sylwestrowa noc będzie zapowiedzią wspaniałego Nowego Roku 2016.

 

ZAPRASZAMY!


Plakat opracowano o: Tło plik wektorowy utworzone przez starline - pl.freepik.com

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy