bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Kino Konesera – seans „Księgowego ” już 9 grudnia!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do Kina Konesera. Co miesiąc zapraszamy do obejrzenia europejskich i światowych produkcji, które swoim przesłaniem i historią odbiegają od głównego nurtu jaki panuje w kinie, czyli od wysokobudżetowych blockbusterów. 9 grudnia o godz. 18:45 zapraszamy do obejrzenia filmu „Księgowy” z nagrodzonym Oscarem Benem Affleckiem w roli tytułowej.


Christian Wolff to geniusz matematyczny, którego więcej łączy z liczbami niż z ludźmi. Pod przykrywką małomiasteczkowego biura rachunkowego pracuje jako niezależny księgowy dla najbardziej niebezpiecznych organizacji przestępczych na świecie. Kiedy Wydział ds. ścigania przestępstw Departamentu Skarbu, prowadzony przez Raya Kinga, zaczyna się nim coraz bardziej interesować, Christian podejmuje współpracę z legalnym klientem — nowoczesną firmą specjalizującą się w dziedzinie robotyki. Jej księgowa wykryła niezgodność opiewającą na miliony dolarów. Jednak, kiedy Christianowi udaje się uzyskać prawdziwy obraz sytuacji finansowej firmy i zbliżyć się do odkrycia prawdy, liczba ofiar zaczyna niebezpiecznie wzrastać.


„Księgowy” to opowieść o dwóch obliczach każdego z nas. To film nieco inny od dotychczas pokazywanych w Kinie Konesera – dramat z elementami akcji, który zdecydowanie zmusza do myślenia.


Serdecznie zapraszamy!


Cena – 10 zł


Jak zawsze w cenie biletu zawarta jest kawa i herbata.
 
 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy